"Барселона" не змогла утримати перемогу над "Реалом" в Ель Класико

Унічию 1:1 завершилося на "Камп Ноу" знамените іспанське футбольне Ель Класико між "Барселоною" та мадридським "Реалом".

Обидва м'ячі у матчі 14-го туру чемпіонату Іспанії були забиті у другому таймі. У господарів поля, каталонців, на 53-й хвилині відзначився Луїс Суарес, а у мадридців на 90-й - Серхіо Рамос, повідомляє Укрінформ.

Характерно, що обидва м'ячі технічні іспанські суперклуби відправили у ворота в англійському стилі - головою. Суарес використав навіс Неймара і виграв повітря у Рафаеля Варана. Рамос, у свою чергу, після подачі Луки Модрича був быльш майстерним "на другому поверсі", ніж Хав'єр Маскерано.

Тепер у матчах Прімери між "Барселоною" та "Реалом" стало 33 нічиї. 72 матчі виграли мадридці, 70 - каталонці.

У нинішній першості "Реал" випереджає "Барселону" на 6 очок - 34 і 28 відповідно.