Українські гандболістки розгромили гречанок у кваліфікації ЧС-2017

Жіноча збірна України з гандболу, яка напередодні достроково пробилася у вирішальну стадію кваліфікації (плей-офф) чемпіонату світу-2017, стала у підсумку переможницею 1-ї відбіркової групи.

У заключному матчі квартету підопічні Бориса Чижова в неділю у місті Шаля здобули свою третю перемогу у відбірковому турнірі, упевнено обігравши команду Греції - 27:14, повідомляє Укрінформ.

Перший тайм "синьо-жовті" виграли з різницею у 7 м'ячів (14:7). Після перерви українки продовжили домінувати на майданчику й у підсумку відсвяткували цілком заслужений успіх.

В іншому матчі квартету господарка 1-ї відбіркової групи команда Словаччини з рахунком 27:16 взяла гору над гандболістками Литви і також зіграє у плей-офф чемпіонату світу.

Підсумкове турнірне становище: Україна - 6 очок, Словаччина - 4, Литва - 2, Греція - 0.

Зазначимо, що путівки на чемпіонат світу, який пройде у грудні 2017 року у Німеччині, отримають команди-переможниці раунду плей-офф. До стикових матчів проб'ються команди, які посядуть перше або друге місце у своїї відбіркових групах.