Українські гандболістки вдало стартували у відборі на ЧС-2017

Оновлено
Жіноча збірна України з гандболу з перемоги розпочала відбірковий турнір чемпіонату світу-2017.

Підопічні Бориса Чижова в п'ятницю у місті Шаля обіграли господарок 1-ї відбіркової групи команду Словаччини - 21:20.

Перший тайм "синьо-жовті" програли - 9:13, однак після перерви видали потужну гру й у підсумку справедливо відсвяткували загальний успіх.

В іншому матчі квартету команда Греції з рахунком 25:31 поступилася гандболісткам Литви, з якими українки зустрінуться 26 листопада. У заключному турі 27 листопада збірна України зійдеться з гречанками.

Путівки на чемпіонат світу, який пройде у грудні 2017 року у Німеччині, отримають команди-переможниці раунду плей-офф. Аби стати учасником стикових матчів потрібно посісти у своїй відбірковій групі перше або друге місце.

Нагадаємо, що збірна України 7 разів брала участь у чемпіонатах світу та 11 разів виступала на чемпіонатах Європи. Щоправда, два останні відбіркові цикли (ЧС-2015 та ЧЄ-2016) були для нашої команди невдалими.