"Боруссія" достроково вийшла у плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА

За підсумками четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА п'ять клубів достроково отримали путівки у стадію плей-офф.

До "Арсеналу", "Атлетико", "Баварії" і "Парі Сен-Жермен", які першими гарантували участь в 1/8 фіналу, приєдналася в середу дортмундська "Боруссія", повідомляє Укрінформ.

Переможний м'яч у ворота португальського "Спортинга" з Лісабона на 12-й хвилині забив Адріан Рамос. У підсумку - 1:0.

В іншому поєдинку квартету F чинний володар Кубка чемпіонів мадридський "Реал" у Варшаві зіграв внічию з чемпіоном Польщі "Легією" - 3:3. Іспанський гранд відкрив рахунок на 1-й хвилині і згодом подвоїв свою перевагу, але "Легія" не тільки відновила рівність, але пізніше вийшла вперед. Від поразки "вершкових" врятував гол Матео Ковачича.

Результати матчів Ліги чемпіонів, що відбулися в середу.

Група Е:

"Монако" (Франція) - ЦСКА (Росія) - 3:0

голи: Валер Жермен (13-та хвилина), Фалькао (29, 41);

"Тоттенгем" (Англія) - "Байєр" (Німеччина) - 0:1

гол: Кевін Камплі (65).

Турнірне становище: "Монако" - 8 очок, "Байєр" - 6, "Тоттенгем" - 4, ЦСКА - 2.

Група F:

"Боруссія" (Дортмунд, Німеччина) - "Спортинг" (Португалія) - 1:0

гол: Адріан Рамос (12);

"Легія" (Польща) - "Реал" (Іспанія) - 3:3

голи: Вадис Оджіджа (40), Мирослав Радович (58), Тібо Мулен (83) - Гарет Бейл (1), Карім Бензема (35), Матео Ковачич (85).

Турнірне становище: "Боруссія" - 10 очок, "Реал" - 8, "Спортинг" - 3, "Легія" - 1.

Група G:

"Копенгаген" (Данія) - "Лестер" (Англія) - 0:0;

"Порту" (Португалія) - "Брюгге" (Бельгія) - 1:0

гол: Андре Сілва (37).

Турнірне становище: "Лестер" - 10 очок, "Порту" - 7, "Копенгаген" - 5, "Брюгге" - 0.

Група Н:

"Севілья" (Іспанія) - "Динамо" (Загреб, Хорватія) - 4:0

голи: Лусіано Вьетто (3), Серхіо Ескудеро (66), Стівен Н'Зонзі (80), Віссам Бен-Йеддер (87);

"Ювентус" (Італія) - "Ліон" (Франція) - 1:1

голи: Гонсало Ігуаїн (13, з пенальті) - Корентен Толіссо (85).

Турнірне становище: "Севілья" - 10, "Ювентус" - 8, "Ліон" - 4, "Динамо" - 0.

Нагадаємо, днем ​​раніше київське "Динамо" програло португальській "Бенфіці" (0:1).

Поєдинки п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА пройдуть 22-23 листопада.