Український плавець завоював

Український плавець завоював "золото" на Кубку світу у Гонконгу

Михайло Романчук став переможцем дев'ятого етапу Кубка світу з плавання у Гонконгу.

29 жовтня українець був кращим на дистанції 400 метрів вільним стилем, повідомляє Укрінформ.

Плавець з Рівного подолав дистанцію за 3 хвилини 40,18 секунди. На 0,27 секунди від нього відстав Петер Бернек з Угорщини, який посів 2-е місце. Третім на фініш приплив Джеймс Гай з Великобританії (3.42,89).

Ця перемога стала п'ятою поспіль для Романчука на етапах Кубка світу. Раніше він мав по дві золоті медалі на дистанціях 400 і 1500 метрів на змаганнях у Сінгапурі та Токіо. Заплив на 1500 метрів у Гонконгу пройде  30 жовтня.

Дві бронзові медалі хавоевалі в перший день Кубка світу у Гонконгу й киянка Дарина Зевіна. На дистанції 50 метрів на спині вона показала результат 27,08 секунди, знову поступившись олімпійській чемпіонці Катінці Хоссу з Угорщини (26,40) та Емілі Сібом з Австралії (26,68).

200-метрівку на спині українка пропливла за 2 хвилини 03,87 секунди. У Хоссу 2.02,28, у Сібом - 2.02,91.