"Челсі" розгромив "Манчестер Юнайтед" в англійській Прем'єр-лізі

Суперник луганської "Зорі" в Лізі Європи УЄФА "Манчестер Юнайтед" зазнав нищівної поразки в 9-му турі англійської футбольної Прем'єр-ліги.

Пропустивши по два м'ячі до і після перерви, манкуніанці програли в неділю "Челсі" - 0:4, повідомляє Укрінформ.

Іспанець Педро Родрігес відкрив рахунок на 31-й секунді поєдинку на лондонському "Стемфорд Брідж". Після того, як Гарі Кехілл (21) потужним ударом подвоїв перевагу "синіх", ще два м'ячі забили бельгієць Еден Азар, якому на 62-й хвилині асистував серб Неманья Матич, і француз малійського походження Н'Голо Канті ('70).

Лідируючі позиції в англійській Прем'єр-лізі зберігають "Манчестер Сіті", "Арсенал" і "Ліверпуль", в активі яких по 20 очок. "Тоттенгем" і "Челсі" (по 19 пунктів) ділять 4-5 місця. "Манчерстер Юнайтед" з 14 очками йде сьомим.