"Реал" розгромив "Легію" в Лізі чемпіонів УЄФА

У Лізі чемпіонів УЄФА 18 жовтня стартував третій тур групового етапу.

Чинний володар Кубка чемпіонів мадридський "Реал" на рідному "Сантьяго Бернабеу" впевнено переграв польську "Легію" - 5:1, повідомляє Укрінформ.

Гарет Бейл відкрив рахунок на 16-й хвилині, Томаш Йодловець незабаром став авторром автоголу. Мирослав Радович на 22-й хвилині скоротив відставання поляків з пенальті, проте до перерви Марко Асенсио (37) відновив перевагу господарів у два м'ячі. У другому таймі по м'ячу у ворота "Легії" забили Лукас Васкес (68) і Альваро Мората (84).

В іншому поєдинку квартету F португальський "Спортінг" поступився німецькій "Боруссії" з Дортмунда - 1:2. На голи П'єра-Емеріка Обамеянга (9) та Юліана Вайгля (43) господарі арени "Жозе Алваладе" в Лісабоні відповіли точним ударом Бруно Сезара (67).

Турнірне становище: "Боруссія" - 7 очок, "Реал" - 7, "Спортинг" - 3, "Легія" - 0.

***

Результати інших матчів Ліги чемпіонів, які відбулися у вівторок.

Група Е:

ЦСКА (Росія) - "Монако" (Франція) - 1:1

голи: Ласін Траоре (34-та хвилина) - Бернарду Сілва (87);

"Байєр" (Німеччина) - "Тоттенгем" (Англія) - 0:0.

Турнірне становище: "Монако" - 5 очок, "Тоттенгем" - 4, "Байєр" - 3, ЦСКА - 2.

Група G:

"Лестер" (Англія) - "Копенгаген" (Данія) - 1:0

гол: Ріяд Махреза (40);

"Брюгге" (Бельгія) - "Порту" (Португалія) - 1:2

голи: Йєллі Воссен (12) - Мігель Лаюнен (68), Андре Сілва (90+3, з пенальті).

Турнірне становище: "Лестер" - 9 очок, "Копенгаген" - 4, "Порту" - 4, "Брюгге" - 0.

Група Н:

"Динамо" (Загреб, Хорватія) - "Севілья" (Іспанія) - 0:1

гол: Самір Насрі (37);

"Ліон" (Франція) - "Ювентус" (Італія) - 0:1

гол: Хуан Куадрадо (76).

Турнірне становище: "Ювентус" - 7 очок, "Севілья" - 7, "Ліон" - 3, "Динамо" - 0.

***

Заключні вісім матчів 3-го туру групової стадії Ліги чемпіонів пройдуть в середу, 19 жовтня.

Київське "Динамо" зіграє на столичному НСК "Олімпійський" проти португальської "Бенфіки". В іншому поєдинку квартету В італійський "Наполі" в Неаполі прийме турецький "Бешикташ".

В цей же день також зустрінуться: (квартет А) "Арсенал" (Англія) - "Лудогорець" (Болгарія), "Парі-Сен-Жермен" (Франція) - "Базель" (Швейцарія); (Квартет С) "Селтік" (Шотландія) - "Боруссія" (Менхенгладбах, Німеччина), "Барселона" (Іспанія) - "Манчестер Сіті" (Англія); (Квартет D) "Ростов" (Росія) - "Атлетіко" (Іспанія), "Баварія" (Німеччина) - ПСВ "Ейндховен" (Голландія).