Прем'єр-ліга:

Прем'єр-ліга: "Зірка" двічі забила "Ворсклі"

Футболісти Кропивницької "Зірки" здобули домашню перемогу над полтавською "Ворсклою" в 11-му турі чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Арбітр зустрічі Сергій Березка з Київщини зафіксував результат - 2:0, повідомляє Укрінформ.

Господарі відкрили рахунок на 51-й хвилині - після розіграшу штрафного м'яч у сітку воріт Богдана Шуста відправив костариканець Джонатан Мойя. Подвоїв перевагу "Зірки" Роман Попов, який на 78-й хвилині по високій дузі перекинув голкіпера гостей.

"Ворскла" зазнала четвертої поразки поспіль.

Завершить 11-й тур вечірній поєдинок на "Арені Львів", де "Карпати" зіграють з "Дніпром".

"Олександрія" - "Сталь" (Кам'янське) - 2:0

голи: Сергій Старенький (55), Станіслав Куліш (85).

Турнірне становище: "Шахтар" - 29 очок, "Динамо" - 23, "Зоря" - 23, "Олександрія" - 19, "Чорноморець" - 18, "Олімпік" - 17, "Ворскла" - 12, "Зірка" - 11, "Дніпро" - 9, "Сталь" - 7, "Волинь" - 6, "Карпати" - 0. Львівська команда позбавлена ​​6-ти турнірних очок згідно з рішенням ДК ФІФА від 04.03.2016 року.