"Дніпро" зазнав фіаско у домашній грі з "Олександрією"

Футболісти "Дніпра" з великим рахунком 1:4 програли у суботу вдома "Олександрії" у 10-у турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

Голи у ворота господарів "Дніпро-Арени" записали на свій рахунок Віталій Пономар (11-та хвилина), Роман Яремчук (16, 61) та Станіслав Микицей (37). У "Дніпра" на 85-й хвилині м'яч престижу забив Владислав Кочергін, повідомляє Укрінформ.

ФОТОГАЛЕРЕЯ (8 фото)

Донецький "Олімпік" переміг у Полтаві "Ворсклу" - 2:1. Голи: Володимир Чеснаков (45-я хвилина) - у полтавчан; Сергій Гринь (39) і Сергій Шестаков (83) - у донеччан.

"Сталь" з Кам'янського поступилася одеському "Чорноморцю" - 1:2. М'ячі на стадіоні "Метеор" у Дніпрі у кам'янчан забив Кваме Карікарі (29-я хвилина), у складі одеситів - Дмитро Коркішко (34) і Олексій Хобленко (40).

До недільної програми, що завершить 10-й тур, увійшли поєдинки луцької "Волині" і львівських "Карпат" (початок о 14.00, транслює телеканал "2+2"), донецького "Шахтаря" і луганської "Зорі" (17.00, "Футбол 1"), київського "Динамо" і "Зірки" з Кропивницького (19.30, "2+2").

Турнірне становище: "Шахтар" - 25 очок, "Зоря" - 20, "Динамо" - 19, "Чорноморець" - 17, "Олександрія" - 16, "Олімпік" - 16, "Ворскла" - 12, "Дніпро" - 9, "Зірка" - 8, "Сталь" - 7, "Волинь" - 5, "Карпати" -  мінус 1. Львівська команда позбавлена 6-ти турнірних очок згідно з рішенням ДК ФІФА від 04.03.2016 року.