Юнацька ліга УЄФА:

Юнацька ліга УЄФА: "Динамо" відіграло три м'ячі у грі з "Бешикташем"

Оновлено
Команда київського "Динамо" (футболісти до 19-ти років) провела другий матч групового турніру Юнацької ліги УЄФА.

У виїзному поєдинку в Стамбулі "біло-сині" у середу зіграли внічию з однолітками з "Бешикташа" - 3:3, повідомляє Укрінформ.

Динамівці у першому таймі пропустили три м'ячі, однак після перерви зуміли відіграти цей гандикап і врятувати очко. У гостей відзначилися Богдан Ледньов і Денис Янаков. Третій м'яч у ворота господарів влетів в результаті автоголу воротаря "Бешикташа" Ібрахіма Акинджи.

В іншому матчі групи В Юнацької ліги УЄФА італійський "Наполі" з рахунком 2:3 програв португальській "Бенфіці", з якою кияни зустрінуться 19 жовтня на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського.

Турнірне становище: "Динамо" - 4 очки, "Бенфіка" - 4, "Бешикташ" - 2, "Наполі" - 0.