Ліга чемпіонів:

Ліга чемпіонів: "Реал" не втримав перемогу в Дортмунді

У Лізі чемпіонів УЄФА розпочався другий тур групового етапу.

У Дортмунді чинний володар Кубка чемпіонів мадридський "Реал" в кожному з таймів обмінявся голами з місцевою "Боруссією" - 2:2, повідомляє Укрінформ.

Кріштіану Роналду на 17-й хвилині вивів "Реал вперед, забивши 95-й м'яч у Лізі чемпіонів. Незадовго до перерви Пьєр-Емерік Обамеянг відновив рівновагу. На 68-й хвилині Рафаель Варан зробив рахунок 2:1 на користь гостей, а Андре Шюррле на 87-й хвилині знову відновив паритет.

В іншому поєдинку квартету F португальський "Спортинг" завдяки голам Браяна Руїса (28) та Баса Доста (37) обіграв польську "Легію" - 2:0.

Турнірне становище: "Боруссія" - 4 очки, "Реал" - 4, "Спортинг" - 3, "Легія" - 0.

***

Результати решти матчів Ліги чемпіонів, що відбулися у вівторок.

Група Е:

"Монако" (Франція) - "Байєр" (Німеччина) - 1:1

голи: Каміль Глік (90+4) - Хавьєр Ернандес (73);

ЦСКА (Росія) - "Тоттенгем" (Англія) - 0:1

гол: Сон Хин Мін (71).

Турнірне становище: "Монако" - 4 очки, "Тоттенгем" - 3, "Байєр" - 2, ЦСКА - 1.

Група G:

"Лестер" (Англія) - "Порту" (Португалія) - 1:0

гол: Іслам Слимані (25);

"Копенгаген" (Данія) - "Брюгге" (Бельгія) - 4:0

голи: Стефано Денсвіл (53 - автогол), Томас Ділані (64), Федеріко Сантандер (69), Матіас Йоргенсен (90+2).

Турнірне становище: Лестер" - 6 очок, "Копенгаген" - 4, "Порту" - 1, "Брюгге" - 0.

Група Н:

"Севілья" (Іспанія) - "Ліон" (Франція) - 1:0

гол: Віссам Бен-Йєддер (53);

"Динамо" (Загреб, Хорватія) - "Ювентус" (Італія) - 0:4

голи: Міралем Пьянич (24), Гонсало Ігуаїн (31), Пауло Дібала (57), Дані Алвес (85).

Турнірне становище: "Ювентус" - 4 очки, "Севілья" - 4, "Ліон" - 3, "Динамо" - 0.

***

Заключні вісім поєдинків 2-го туру групової стадії Ліги чемпіонів пройдуть в середу, 28 вересня. Київське "Динамо" зіграє у Туреччині проти стамбульського "Бешикташа". В іншому матчі квартету В італійський "Наполі" в Неаполі прийматиме португальську "Бенфіку".

Цього ж дня також зустрінуться: (квартет А) "Арсенал" (Англія) - "Базель" (Швейцарія), "Лудогорець" (Болгарія) - "Парі-Сен-Жермен" (Франція); (квартет С) "Боруссія" (Менхенгладбах, Німеччина) - "Барселона" (Іспанія), "Селтік" (Шотландія) - "Манчестер Сіті" (Англія); (квартет D) "Ростов" (Росія) - ПСВ "Ейндховен" (Голландія), "Атлетико" (Іспанія) - "Баварія" (Німеччина).