Прем'єр-ліга:

Прем'єр-ліга: "Зірка" і "Сталь" зіграли внічию

Футболісти кропивницької "Зірки" та кам'янської "Сталі" розійшлися миром у матчі 9-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Недільний поєдинок команд, які очолюють іноземні тренери - аргентинець Даріо Друді та голландець Якоб Галл, завершився безгольовою нічиєю - 0:0, повідомляє Укрінформ.

Суха серія воротаря "Зірки" Євгена Паста налічує вже 310 хвилин (без урахування компенсованого арбітрами часу).

Завершиться тур вечірними поєдинками "Чорноморець" (Одеса) - "Дніпро" та "Олександрія" - "Карпати" (Львів).

Результати суботніх матчів 9-го туру:

"Олімпік " (Донецьк) - "Динамо" (Київ) - 0:4

голи: Віктор Циганков (8-ма хвилина), Жуніор Мораес (26, з  пенальті), Дерліс Гонсалес (59), Валерій Федорчук (78);

"Шахтар" (Донецьк) - "Волинь" (Луцьк) - 3:0

голи: Артем Кичак (41 - автогол), Іван Ордець (60), Андрій Борячук (78);

"Зоря" (Луганськ) - "Ворскла" (Полтава) - 2:1

голи: Желько Любенович (41), Пауліньйо (83) - Олексій Дитятьєв (90+4).

Турнірне становище команд: "Шахтар" - 25 очок, "Зоря" - 20, "Динамо" - 19, "Олімпік" - 13, "Чорноморець" - 13, "Ворскла" - 12, "Олександрія" - 10, "Дніпро" - 8, "Зірка" - 8, "Сталь" - 7, "Волинь" - 5, "Карпати" - мінус 1.

Львівська команда позбавлена 6-ти турнірних очок згідно з рішенням ДК ФІФА від 04.03.2016 року.