"Зірка" вирвала перемогу на "Дніпро-Арені" у чемпіонаті України

Футболісти кропивницької "Зірки" святкували перемогу (1:0) на "Дніпро-Арені" проти господарів поля у 8-му турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

М'яч у ворота "Дніпра" на 90+4 хвилині забив костариканський форвард "Зірки" Джонатан Мойя, повідомляє Укрінформ.

Раніше у суботу із "сухим" рахунком (0:0) завершили зустріч на "Арені-Львів" футболісти "Карпат" та одеського "Чорноморця".

Донецький "Олімпік" обіграв у гостях кам'янську "Сталь" (3:2). У господарів м'ячі забили Роман Карасюк (70-та хвилина) і Сільвано Комваліус (90+3, з пенальті); у гостей - Антон Поступаленко (35), Андрій Богданов (60) та Сергій Гринь (73).

З 39-ї хвилини переможці грали у меншості: з поля був вилучений Поступаленко.

Завершиться 8-й тур у неділю, 18 вересня, поєдинками луцької "Волині" і "Олександрії" (початок о 14.00, трансляція на телеканалі "2+2"), київського "Динамо" і луганської "Зорі" (19.30, "2+2 "), полтавської "Ворскли" і донецького "Шахтаря"(19.30, "Футбол 1").

Турнірне становище: "Шахтар" - 19 очок, "Динамо" - 16, "Зоря" - 14, "Олімпік" - 13, "Чорноморець" - 13, "Ворскла" - 12, "Олександрія" - 9, "Дніпро" - 8, "Зірка" - 7, "Сталь" - 6, "Волинь" - 4, "Карпати" - мінус 1.

Львівська команда позбавлена 6-ти турнірних очок згідно з рішенням ДК ФІФА від 04.03.2016 року.