Українська бігунка на Паралімпіаді завоювала золоту медаль зі світовим рекордом

Скарбничка української паралімпійської збірної сьогодні поповнилася ще одним "золотом" - його завоювала Лейла Аджаметова у бігу на 100 м, встановивши при цьому світовий рекорд.

Про це повідомляє ресурс "Спорт Онлайн".

"У змаганнях з легкої атлетики українка Лейла Аджаметова (Т13) завоювала золото у бігу на 100 м зі світовим рекордом 11,79 секунд", - говориться в повідомленні.

Другою фінішувала південноафриканка Ільзе Хейз, програвши українці 0,12 секунд. Трійку призерів замкнула американка Кім Кросбі (12,24).

Медаль Аджаметової стала 14-ю золотою для збірної України. На даний момент в активі українців 39 нагород: 14 золотих, 10 срібних і 15 бронзових. Після трьох днів змагань на Паралімпіаді в загальнокомандному медальному заліку наша збірна посідає третє місце.