Українська плавчиня виграла два

Українська плавчиня виграла два "золота" на Кубку світу

Українська плавчиня Дарина Зевіна виграла дві золоті медалі етапу Кубка світу, який проходив у Москві.

Як повідомляє ZN,ua, Зевіна здобула перемогу у фінальному запливі на 50-метровій дистанції на спині з результатом 26,25. Другою стала триразова олімпійська чемпіонка Ріо з Угорщини Катінка Хоссу (26,51). "Бронза" дісталася австралійці Емілі Сібом - 26,60.

Ще одне "золото" підкорилося Зевіній на 200 метрів на спині з результатом 2:00.47. На п'єдесталі позаду українки залишилися ті самі плавчині - угорка Катінка Хоссу (2:01.24) і австралійка Емілі Сібом (2:02.62).

Також на російському етапі виступав українець Андрій Говоров, якому вдалося виграти срібну медаль на дистанції 50 метрів батерфляєм (22,41). Обійти Говорова вдалося південноафриканцю Чаду ле Кло (22,06), а "бронзу" виграв британець Адам Барретт (22,51).