Прем'єр-ліга:

Прем'єр-ліга: "Карпати" програли у Львові, "Зірка" - в Олександрії

Футболісти львівських "Карпат" з рахунком 0:2 програли донецькому "Олімпіку" у матчі 6-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

М'ячі у ворота "зелено-білих" двічі забив Володимир Лисенко, який відзначився на 26-й і 68-й хвилинах, повідомляє Укрінформ.

У паралельному поєдинку "Олександрія" розгромила своїх земляків - "Зірку" (Кропивницький) - 4:0, яким забивали Артем Чорній (15), Андрій Гітченко (63), Василь Грицук (71) та Віталій Пономар (89).

Заключна зустріч ці хвилини проходить між командами "Сталь" (Кам'янське) та "Шахтар" (Донецьк).

голи: Юрій Коломоєць (15, 70).

"Шахтар" та "Динамо" мають по 15 очок, "Зоря" - 13, "Ворскла", "Олександрія", "Чорноморець" - по 9, "Дніпро" - 8, "Олімпік" - 7, "Сталь" - 5, "Волинь" - 4, у "Зірки" - 1 очко, мінус 2 - у "Карпат". Львівська команда позбавлена 6-ти турнірних очок згідно з рішенням ДК ФІФА від 04.03.2016 року.