Чемпіонат України з футболу:

Чемпіонат України з футболу: "Зоря" - Карпати "- 2:1

Футболісти луганської "Зорі" перемогли у неділю львівські "Карпати" (2:1) в 5-му турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

У луганчан відзначилися Артем Гордієнко (20-та хвилина) та Олександр Караваєв (87), у львів'ян Іван Лобай (89), повідомляє Укрінформ.

Донецький "Шахтар" з рахунком 4:0 виграв у "Дніпра". М'ячі у ворота Дениса Шеліхова забили Іван Ордець (13-а хвилина), Дентіньйо (14), Марлос (71) та Факундо Феррейра (89),

"Зірка" у Кропивницькому програла одеському "Чорноморцю" - 0:1. Переможний гол на рахунку Давида Хочолави (39).

На 42-й хвилині Олександр Кучеренко ("Зірка") не реалізував пенальті.

"Матч у Полтаві "Ворскла" - "Сталь" (Кам'янське) завершився нульовою нічиєю.

У суботу київське "Динамо" з рахунком 2:1 перемогло на столичному НСК "Олімпійський" луцьку "Волинь". Голи: Микола Морозюк (53) і Денис Гармаш (61) - у "Динамо"; Сергій Петров (40) - у гостей, повідомляє Укрінформ.

"Олександрія" здолала в Сумах донецький "Олімпік" - 2:0. М'ячі забили Артем Чорний (28) і Андрій Запорожан (78, з пенальті).

Після 5-ти турів "Шахтар" і "Динамо" мають по 15 очок, "Зоря" - 13, "Ворскла", "Олександрія" та "Чорноморець" - по 6, "Дніпро" і "Сталь" - по 5, "Олімпік" і "Волинь" - по 4, "Зірка"- 1, "Карпати" - мінус 2.