"Севілья" без Коноплянки поступилася "Барселоні" в Суперкубку Іспанії

У першому матчі Суберкубку країни "Севілья" на своєму полі, гнана рідними трибунами, всі 90 хвилин рвалася вперед.

Про це повідомляє сайт 112.

Для "Севільї" це була перша гра з новим тренером: замість Унаї Емері, який перейшов у ПСЖ стратегію на матч встановив аргентинець Хорхе Сампаолі.

Високий пресинг андалусійці практично не послаблювали, не тільки позбавляючи Барселону відсотка володіння м'ячем, але і змушуючи виходити в атаку через ризиковані перепасовки в своєму штрафному за участю воротаря.

Натомість, вийшовши в атаку, каталонців мали достатньо простору під дриблінг швидкісних атакуючих гравців. Вся гра проходила на швидкій "гойдалці", коли гра якийсь час завмирає в центрі поля, щоб потім блискавично попрямувати до одних з воріт, зазначає оглядач.

"Севілья" виглядала дуже небезпечно, але за статистикою все ж "Барса" завдала більше небезпечних ударів, ну і найголовніше - два з них реалізувала.

На 55-й хвилині скидка Турана грудьми закінчилася розстрілом від Л. Суареса, а на 81-й свіжий Мунір втік в контратаці з партнерами, холоднокровно і справді відмінно завершивши передачу Мессі. 0:2.

Євген Коноплянка провів гру на лаві запасних і в жодній з трьох замін не був задіяний.