Від участі у Олімпіаді відсторонили вже понад сто спортсменів з РФ

Від участі у Олімпіаді відсторонили вже понад сто спортсменів з РФ

1524
Ukrinform
Вже понад 100 спортсменів із Росії відсторонені від участі в цьогорічних літніх Олімпійських іграх у бразильському Ріо-де-Жанейро через справу з російською державною допінговою програмою.

За деякими підрахунками вилучених наразі 108, пише «Радіо Свобода».

«Усього олімпійська команда Росії налічувала 387 членів. Серед вилучених було чимало потенційних претендентів на олімпійські медалі. Як вважають, наступними днями це число ще зростатиме з тим, як міжнародні асоціації літніх олімпійських видів спорту ухвалюватимуть свої рішення про допуск чи недопуск росіян відповідно до ухвали Міжнародного олімпійського комітету», - йдеться у повідомленні.

Так лише у вівторок увечері Міжнародна федерація веслування, що відповідає за академічне веслування, повідомила, що відхилила 22 російських веслувальників і вирішила допустити до ігор тільки шість із заявлених 28.

Перед цим Міжнародна асоціація каноїстики, що відповідає за веслування на каное і байдарках, вилучила п’ять російських веслярів. А Міжнародний союз сучасного п’ятиборства вилучив двох п’ятиборців.

Також цього дня втрат зазнали російські команди з волейболу і яхтового спорту.

У понеділок Міжнародна федерація плавання не допустила до ігор сім російських плавців і плавчих.

Найбільше з вилучених на цей час, 67, – легкоатлети. Рішення про це Міжнародна асоціація атлетичних федерацій ухвалила першою з усіх. Російські спортсмени оскаржували його у Спортивному арбітражному суді, але суд підтримав заборону.

Нагадаємо: причиною таких суворих кроків щодо російських спортсменів стала широка державна програма в Росії, що передбачала вживання спортсменами допінгу і приховування цього факту.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-