Жеребкування 3-го відбіркового раунду Ліги Європи: хто з ким

Жеребкування 3-го відбіркового раунду Ліги Європи: хто з ким

1517
Ukrinform
У п'ятницю, 15 липня, у штаб квартирі УЄФА у швейцарському Ньоні пройшло жеребкування 3-го відбіркового раунду Ліги чемпіонів УЄФА, що визначило у суперники полтавській "Ворсклі" переможця пари "Локомотив" (Загреб, Хорватія) - РоПС (Фінляндія), а "Олександрії" - кращу команду дуету "Гайдук" (Спліт, Хорватія) - "Ясси" (Румунія).

Як повідомляє Укрінформ, інші пари ЛЄ склали:

"Сент-Етьєн" (Франція) - АЕК (Греція)

Переможець пари АЕК (Ларнака, Кіпр)/"Кліфтонвілл" (Північна Ірландія) - "Спартак" (Москва, Росія)

"Пандурій" (Тиргу-Жиу, Румунія) - "Маккабі" (Тель-Авів, Ізраїль)/"Кайрат" (Казахстан)

"Войводіна" (Сербія)/"Куей Конна" (Вельс) - "Динамо" (Мінськ, Білорусь)/"Сент-Патрікс Атлетик" (Ірландія)

"Партизан" (Сербія)/"Заглембе" (Польща) - "Стремсгодсет" (Норвегія)/"Сондерійске" (Данія)

"Аустрія" (Відень, Австрія)/"Кукеса" (Албанія) - "Спартак" (Трнава, (Словаччина)/"Ширак" (Вірменія)

"Герта" (Німеччина) - "Брондбю" (Данія)/"Гайберніан" (Шотландія)

"Вест Гем" (Англія) - "Шахтар" (Білорусь)/"Домжале" (Словенія)

"Люцерн" (Швейцарія) - "Сассуоло" (Італія)

АІК (Швеція)/"Європа" (Гібралтар) - "Панатінаїкос" (Греція)

"Істанбул Басакшехір" (Туреччина) - "Рієка" (Хорватія)

"Відеотон" (Угорщина)/"Чукарички" (Сербія) - "Мідт'юлланд" (Данія)/"Вадуц" (Ліхтенштейн)

"Славія" (Чехія)/"Левадія" (Таллінн, Естонія) - "Ріу Аве" (Португалія)

"Османлиспор" (Туреччина)/"Зімбру" (Кишинів, Mолдова) - "Маккабі" (Хайфа, Ізраїль) / "Нимме Калью" (Естонія)

"Гераклес" (Голландія) - "Aрука" (Португалія)

"Гетеборг" (Швеція)/"Пяст" (Польща) - ХІК (Фінляндія)/"Бероє" (Стара Загора, Болгарія)

"Гартс" (Шотландія)/"Біркіркара" (Мальта) - "Краснодар" (Росія)

"Вентспілс" (Латвія)/"Абердін" (Шотландія) - "Марібор" (Словенія)/"Левські" (Болгарія)

"Дебрецен" (Угорщина)/"Торпедо-БелАЗ" (Білорусь) - "Рапід" (Відень, (Австрія)

"Адміра-Ваккер" (Австрія)/"Кяпаз" (Азербайджан) - "Слован" (Ліберець, Чехія)

АЗ (Алкмаар, Голландія) - ПАС (Янніна, Греція)/"Одд" (Норвегія)

"Слован" (Братислава, Словаччина)/"Єлгава" (Латвія) - "Омонія" (Кіпр)/"Бейтар" (Ізраїль)

"Лілль" (Франція) - "Габала" (Азербайджан)/МТК (Угорщина)

"Генк" (Бельгія)/"Будучност" (Подгоріца, Чорногорія) - "Гекен" (Швеція)/"Корк Сіті" (Ірландія)

"Гент" (Бельгія) - "Вііторул" (Румунія)

"Нефтчі" (Азербайджан)/"Шкендія" (Македонія) - "Млада-Болеслав" (Чехія).

Перші поєдинки команди проведуть 28 липня, матчі-відповіді - 4 серпня.

Нагадаємо, що луганська "Зоря" розпочне свої виступи у Лізі Європи безпосередньо з групового етапу.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-