У фінальному матчі Євро-2016 зіграють Португалія та Франція

Господарі чемпіонату Європи - футболісти Франції - у другому півфінальному поєдинку турніру з рахунком 2:0 перемогли у четвер, 7 липня, збірну Німеччини.

Обидва м'ячі у ворота чемпіонів світу на стадіоні "Велодром" у Марселі забив Антуан Грізманн (45+2 хвилина, з пенальті і 72), повідомляє Укрінформ.

Нагадаємо, що на груповому етапі Євро-2016 Франція у групі А здолала Румунію (2:1), Албанію (2:0) і зіграла внічию зі Швейцарією (0:0). В 1/8 фіналу "триколірні" здобули вольову перемогу над Ірландією (2:1), а у чвертьфіналі розгромили Ісландію (5:2).

Німеччина посіла перше місце у квартеті С, здобувши дві перемоги - над Україною (2:0) і Північною Ірландією (1:0) - при одній нічиїй з Польщею (0:0). У 1/8 фіналу німці обіграли Словаччину (3:0), а у чвертьфіналі в серії пенальті вирвали перемогу у Італії (6:5, ігровий час - 1:1).

Тепер у вирішальному поєдинку Євро-2016 французька збірна зустрінеться  з командою Португалії, яка напередодні переграла Вельс (2:0).

Фінал XV чемпіонату Європи з футболу пройде 10 липня на арені "Стад де Франс" у Сен-Дені.