Португалія обіграла Вельс і виступить у фіналі Євро-2016

Футболісти збірної Португалії стали першими фіналістами чемпіонату Європи, що триває на стадіонах Франції.

У півфінальному матчі піренейці перемогли на арені "Стад-де-Ліон" команду Вельсу - 2:0. М'ячі забили Кріштіану Роналду (50-та хвилина) та Нані (53), повідомляє Укрінформ.

Цікаво, що до цього Португалія, яка вдруге у своїй історії вийшла у фінал чемпіонатів континенту, на Євро-2016 вперше перемогла в основний час. Після трьох нічиїх на груповому етапі у групі F з Ісландією (1:1), Австрією (0:0) і Угорщиною (3:3) піренейці в 1/8 фіналу у додатковий час зуміли вирвати перемогу у Хорватії (1:0), а у чвертьфіналі в серії пенальті здолали Польщу (5:3, ігровий час - 1:1).

Тепер португальці чекатимуть на результат матчу Німеччина - Франція, який 7 липня в Марселі назве другого учасника фіналу.