Португалія - ​​Вельс. Де дивитися перший півфінал ЧЄ

На чемпіонаті Європи з футболу у Франції сьогодні, 6 липня, визначиться перший фіналіст Євро-2016.

У поєдинку 1/2 фіналу о 22.00 в Ліоні зійдуться збірні Португалії та Вельсу. Матч покаже телеканал "Україна". Текстова трансляція - на Укрінформі.

Португалія, для якої це буде п'ятий півфінал чемпіонату Європи, ще не перемагала у Франції в основний час. Після трьох нічиїх на груповому етапі в групі F з Ісландією (1:1), Австрією (0:0) і Угорщиною (3:3) піренейці в 1/8 фіналу у додатковий час зуміли вирвати перемогу у Хорватії (1:0), а в чвертьфіналі по пенальті здолали Польщу (5:3; ігровий час - 1:1).

Вельс у свою чергу посів перше місце в групі В, обігравши Словаччину (2:1) і Росію (3:0), поступившись Англії (1:2). В 1/8 фіналу валлійці взяли гору над Північною Ірландією (1:0), а у чвертьфіналі здобули вольову перемогу над Бельгією (3:1). Вельс - перший дебютант-півфіналіст з 1992 року, коли у четвірку чемпіонату Європи пробилася Швеція.

Переможець протистояння в Ліоні чекатиме на результат матчу Німеччина - Франція, який 7 липня в Марселі назве другого учасника фіналу.

Вирішальний поєдинок Євро-2016 відбудеться 10 липня на арені "Стад де Франс" в Сен-Дені.