Польща - Португалія. Текстова трансляція

Оновлено
Онлайн-трансляція матчу 1/4 фіналу чемпіонату Європи з футболу між національними збірними Польщі та Портуалії.

Польща - Португалія

1:1 (по пенальті - 3:5)

! От так от. Португалія, яка жодного разу не перемогла в основний час на цьому турнірі, вийшла у півфінал. Попри невдалий початок і збитий приціл у Роналду, португальці домінували увесь матч і перемогли у серії пенальті. Усе вирішив сейв Патрісіу після удару Блащиковського. Польща не використала усіх козирів, хоча її виступ на батьківщині вже визнано успішним. Дякуємо сусідам за класний футбол, а від Португалії і персонально від Роналду чекаємо видовища у півфіналі.

Матч завершено. Збірна Португалії перемогла команду Польщі у серії післяматчевих 11-метрових і вийшла до півфіналу Євро-2016. Піренейці чекатимуть результат матчу Вельс - Бельгія, який 1 липня у Ліллі назве другого учасника півфінального поєдинку в Ліоні 6 липня.

Серію пенальті розпочинає Португалія.

! Цікаво, що поляки сьогодні виконали більше передач, ніж суперник, приблизно на 100. Зазвичай у цьому показнику лідерство у португальців.

Ігровий час матчу завершено. Команди виконають серію 11-метрових ударів.

120 - Суддя додав 1 хвилину.

119 - Поляки завершують ігровий час в атаці.

! У Фабіянського вже є досвід успішної серії пенальті на цьому турнірі. На що здатен Патрісіу незабаром побачимо.

115 - Капустка прострілював з лівого флангу, але партнери на м'яч не встигли.

112 - Португальці заробили право на кутовий, який виконав Куарежма.

! Схоже, що обидві країни зараз посилено приймають заспокійливе. Матч хоч і видається нудним, але внутрішня напруга неймовірна.

110 - У зустрічі невелика пауза - стюарти вивели з поля затятого уболівальника.

108 - Мілік виконав кутовий удар.

106 - Розпочався другий екстра-тайм. Удар Капустки заблокований. Блащиковський не влучив у ворота.

105 - Перший екстра-тайм завершився.

103 - Нані обіграв Крихов'яка і з дальньої дистанції пробив по центру воріт - Фаб'яньський на місці.

100 - Мілік пробив повз ворота після передачі з флангу в центр поля. М'яч пролетів над поперечиною.

! Час показати себе зіркам. У Роналду нагод більше, але і більше метушні. У вирішальні миті помиляється. Мабуть, втомився. А от поляки уже лише захищаються і Левандовський зараз може допомогти команді хіба що біля власних воріт.

98 - Нані не влучив у ворота.

98 - Томаш Йодловець вийшов замість Кжиштофа Мончиньського.

96 - Вілльяма Карвалью замінив Данілу. Остання заміна у португальців.

92 - Удар Ренату Саншеша заблокований.

91 - Розпоався перший екстра-тайм.

! Суперники вирішили відкласти справу на додатковий час, а можливо і серію пенальті. До речі, для португальців це вже четверта нічия поспіль у основні 90 хвилин на Євро-2016. У Роналду занадто багато негативних емоцій протягом гри, можливо це і завадило йому забити вирішальний м’яч наприкінці зустрічі. Шанси команд, на думку ів, зараз майже рівні: 1,7 до 1 вірогідність проходу португальців, 2,2 до 1 на те, що пройдуть поляки.

Основний час зустрічі завершено. На команди чекають два екстра-тайми по 15 хвилин.

90+2 - Карвалью отримав попередження за зрив контратаки.

90+1 - Суддя додав 3 хвилини до основного часу.

90 - Пепе пробив головою вище воріт, до тогож був офсайд.

88 - Капустка отримав жовту картку за грубу гру проти Моутінью.

85 - Роналду не влучив по м'ячу в 10-ти метрах від воріт!

82 - Бартош Капустка вийшов замість Гросицького.

! Команда Роналду не хоче затягувати матч. Видно, що португальці вицілюють вирішальний удар. Гостроти повинен додати і Куарежма.

81 - Енджейчик ледь не зрізав м'яч у власні ворота.

80 - Рікарду Куарежма замінив Жоау Маріу.

77 - Жоау Маріу знову цілився по воротах - удар заблокований.

76 - Жоау Маріу не влучив у ворота.

! Вже видно, що на перший план виходить функціональний стан команд. У кого сил виявиться більше, той і дотисне. Поки що краще рухаються португальці.

75 - Комбінація Піщек - Гросицький завершилася ударом останнього вище воріт.

73 - Перша заміна у матчі: Адрієн Сілва поступився місцем на полі Жоау Моутінью.

! А це не дуже позитивна новина для наших сусідів: поляки ніколи на Євро не забивали більше одного голу в одному матчі. Тягтимуть до пенальті?

70 - Адрієн Сілва збив Левандовського, за що відразу отримав попередження.

69 - Жоау Маріу подав кутовий.

69 - Енджейчик віддав пас на Міліка, який не змінив рахунок на табло.

66 - Жовта картка Камілю Гліку.

! Португальці перехоплюють ігрову перевагу у Польщі, за нагодами для взяття воріт - 13-6. Однак за володінням поляки знову мають перевагу - 55% проти 45%.

64 - Роналду видав гарний пас Седріку, але той пробив повз ворота.

60 - Роналду не влучив у ворота, удар Адрієна Сілви заблокований.

59 - Елізеу з лівого флангу вирізав м'яч на Роналду - Фаб'янський "прочитав" комбінацію.

57 - Блащиковський намагався на правому фланзі пройти двох захисників - м'яч вийшов в аут.

56 - Роналду увірвався в штрафну після передачі з глибини і з лівої пробив в ближній кут. М'яч потрапив в сітку, але із зовнішнього боку.

! Нані наразі найрезультативніший гравець Португалії. В його активі два голи та одна результативна передача. Мотивація для Роналду?

55 - Артур Енджейчик потрапив у положення "Поза грою".

! Поляки знову активніше розпочинають тайм. Тактика короткочасних стартових навал стає фірмовим почерком від команди Адама Навалки.

51 - Довга передача нані на Роналду у воротарський майданчик - Фаб'янський упевнено зіграв на виході.

49 - Левандовський головою пробив по воротах. Поляки, як і на початку першого тайму, діють більш активно.

46 - Після першої половини гри португальці випереджають поляків за кількістю ударів по воротах - 10:5 і 3:2 - за ударами у площину воріт.

Португалія розпочала другий тайм із центра поля. Команди вийшли без замін.

! Закономірна нічия після першого тайму. Можливо в психологічному плані краще почуваються португальці, які пережили швидкий пропущений м’яч, зібралися і згодом зрівняли рахунок. Відзначимо класну гру лідерів команд. Левандовський постійно шукає шанс та тримає у напрузі захисників. Роналду виконав колосальний обсяг роботи і здається може додати ще. Як і вся португальська збірна, у якої відчувається запас сил та майстерності.

ПЕРЕРВА.

45 - Арбітр компенсував до першого тайму 1 хвилину.

44 - Нані пробив по воротах.

42 - Артур Енджейчик отримав жовту картку за грубу гру проти Вілльяма Карвалью.

40 - Елізеу пробив - м'яч влучив у голову Піщека. Жоау Маріу виконав кутовий.

37 - Гросицький і Блащиковський по черзі пробили по воротах.

! От, що значить тренерська інтуїція. Фернанду Сантуш ризикнув і випустив у такому важливому матчі 18-річного Саншеша. І той свою появу на полі вже виправдав.

33 - ГООООООООЛ!!! Рахунок зрівняв 18-річний гравець "Бенфіки" Ренату Саншеш. Півзахисник сильно і точно пробив впритул з ближньою штангою після ефектного пасу Нані п'ятою.

! Португальці лише одного разу проходили далі на Євро, якщо першими пропускали у чвертьфіналі. Було це на Євро-2004, в матчі з Англією, яку вони пройшли у серії післяматчевих пенальті. Тож настрій у команди Роналду тривожний.

30 - Роналду шукає можливості правдиво упасти у штрафному майданчику поляків. Арбітр справедливо не реагує.

28 - Нарешті Роналду звільнився від опіки і пробив - повз ворота.

27 - Португальці намагаються задіяти Роналду, але зіркового форварда накривають не менше двох поляків.

25 - Удар по воротах Ренату Саншеша заблокований.

! Володіння м’ячем зараз 72% на 27% на користь Португалії. Але контратаки поляків набагато гостріші. ! Складається враження, що Польща грає вдома. На трибунах «Велодрому» понад 30 тисяч польських вболівальників, які легко перекрикують португальців.

23 - Гросицький прострілював партнерам у воротарсткий майданчик - португальці винесли м'яч в аут.

22 - Мілік пройшов по центру і пробив - Пепе підставив ногу - кутовий.

17 - Левандовський теж відповів безрезультативним ударом.

16 - Роналду пробив по воротах метрів - 22-х - удар заблокований.

15 - Мілік не влучив у ворота.

14 - Жоау Маріу вдруге розіграв з кутового прапорця, але через мить потрапив в офсайд.

! До речі, це другий найшвидший гол в історії Євро. Аби відзначитись Левандовському знадобилось усього 100 секунд!

12 - Перший кутовий у португальців виконав Жоау Маріу.

11 - Нані пробив по воротах.

10 - Постріли Роналду та Седріка знову блоковані польським захистом - м'яч спокійно забрав Фаб'яньський.

9 - Роналду вперше у матчі намагався пробити по воротах поляків - захисники удар Кріштіану заблокували.

! Схоже, Левандовський зламав Португалії увесь план на гру. Тепер не вийде відсидітися біля власних воріт і сподіватись на геній Роналду.

2 - ГООООООООООЛ!!! Левандовський вивів збірну Польщі вперед! Нападаючий "Баварії" точно пробив в ближній кут після флангової передачі Гросицького в район 11-метрової позначки.

! Поляки двічі на Євро-2016 грали у Марселі і двічі виграла, не пропустивши ні одного м’яча. То ж можуть вважати це місто фартовим для себе. Щодо негативу для Польщі, то вже 643 хвилини на Євро не забиває Левандовський.

Пролунав стартовий свисток! Поляки розіграли м'яч із центра поля.

Пролунали державні гімни Португалії та Польщі.

***************

30 червня 2016 року. Марсель. Стадіон "Велодром". Початок матчу о 22.00. Температура повітря +24 С.

Ласкаво просимо до міста Марсель на поєдинок 1/4 фіналу XV чемпіонату Європи з , в якому зустрічаються збірні Польщі та Португалії.

Стартові склади.

ПОЛЬЩА - Лукаш Фаб'яньський; Лукаш Піщек, Каміль Глік, Міхал Паздан, Артур Енджейчик, Якуб Блащиковський, Гжеош Крихов'як, Кжиштоф Мончиньський, Каміль Гросицький; Аркадіуш Мілік, Роберт Левандовський.

Головний тренер - Адам Навалка.

ПОРТУГАЛІЯ - Руй Патрісіу; Седрік, Жозе Фонте, Пепе, Елізеу, Адрієн Сілва, Вілльям Карвалью, Ренату Саншеш, Жоау Маріу, Нані, Кріштіану Роналду.

Головний тренер - Фернанду Сантуш.

АРБІТР - Фелікc Брих (Німеччина).

****************

В 1/8 фіналу Польща в серії пенальті здолала Швейцарію. Португалія в свою чергу у додатковий час зуміла вирвати перемогу у Хорватії. Завдяки цьому успіху піренейці вшосте зіграють у чвертьфіналі чемпіонату Європи - частіше, ніж будь-яка інша збірна.

Переможець польсько-португальського протистояння чекатиме на результат матчу Вельс - Бельгія, який 1 липня у Ліллі назве другого учасника півфінального поєдинку в Ліоні 6 липня.

Інша півфінальна пара, яка зіграє 7 липня в Марселі, визначиться після матчів Німеччина - Італія (2 липня, Бордо) і ія - Ісландія (3 липня, Сен-Дені).