Франція - Ірландія. Текстова трансляція

Оновлено
Онлайн-трансляція матчу 1/8 фіналу чемпіонату Європи з між національними збірними ії та Ірландії.

Франція - Ірландія

2:1

! Збірна Франції знайшла у собі клас і характер, аби розвернути хід поєдинку на свою користь. Знайшовся і лідер. Антуан Грізманн забив двічі, спровокував на вилучення Даффі та згодом міг оформити хет-трик. На щастя господарів, свою розгублену гру до перерви вони зуміли швидко трансформувати у переконливу перемогу 2:1. Віддамо належне й ірландцям. На сенсацію їм не вистачило сил (відпочивали на дві дні менше за французів). Натомість співавторами видовищного матчу вони стали точно.

Звучить фінальний свисток. МАТЧ ЗАВЕРШЕНО.

90+3 - Мусса Сіссоко замінив Комана.

90+3 - Удар Грізманна парирував ірландський голкіпер.

90 - Арбітр додав 3 хвилини.

88 - Пайє пробив по воротах - прямо в руки воротарю.

86 - Уолтерс у свою чергу ледь не зрівняв рахунок, але пробив повз ворота.

86 - Рахунок міг збільшитися, але Жиньяк не влучив у ворота.

82 - Постріл Комана заблокований.

81 - Матюйді пробив по воротах. Удар з гострого кута воротар з великими труднощами парирува.

! Грізманн став першим гравцем збірної Франції з часів Євро-2004, який на одному чемпіонаті Європи забив три м’ячі. До нього це робив Зінедін Зідан.

79 - Серія кутових у воріт збірної Ірландії у виконанні Пайє і Грізманна.

77 - Жиньяк двічі міг забити з далекої та близької відстані. М'яч після його удару влучив у поперечину.

! А вся справа в тому, що перший тайм то не час французів. Як свідчить статистика, 11 з останніх 12 голів на чемпіонатах Європи Франція провела після перерви.

75 - Ірландці відбиваються із останніх сил, удар Комана їм теж вдалося заблокувати.

73 - Андре-Пьер Жиньяк замінив Олівьє Жиру.

72 - Шейн Лонг отримав жовту картку.

72 - Остання заміна у ірландців: Хулахан вийшов замість Джеймса Маккарті.

! Після перерви Ірландія вже не показує того руху, що в першому таймі. Справа в тому, що ірландці відновлювались після групового етапу на дві доби менше за французів. А це суттєво. У результаті два пропущені м’ячі. До речі, Грізманн став лідером за кількістю забитих верхових м’ячів. 2 з 3 він забив головою.

69 - Джон О'Ши замінив Джеймса Маккліна.

66 - Шейн Даффі залишив британців у меншості, отримавши червону картку за фол останньої надії проти Грізманна.

65 - Заміна у ірландців: Джонатан Уолтерс вийшов замість Деріла Мерфі.

61 - ГООООООЛ!!! ія повела у рахунку. Грізманн отримав пас від Жиру, вийшов сам на сам і сильним дальнім ударом зробив дубль.

59 - Удар Ворда по воротах заблокований.

58 - ГОООООЛ!! Французи відновили рівновагу. М'яч головою забив Грізманн. Гольову передачу віддав Санья.

! Збірна господарів пішла на ризик і пропонує ірландцям зіграти у гойдалки. Ті готові відповідати, тож нас чекає цікавий тайм з достатньою кількістю моментів.

56 - Матюйді пробив у лівий кут - Рендолф у стрибку відбив м'яч на кутовий.

54 - Знову пробивав Пайє - удар ірландці заблокували.

53 - Пайє не поцілив у ворота.

52 - Льоріс врятував французів, відбивши м'яч після небезпечного прострілу з лівого флангу.

48 - Коулмен збив Пайє - штрафний. Косцельни намагався забити головою у падінні, але промахнувся з близької відстані.

46 - Дідьє Дешам у перерві поміняв Канте на Кінгслі Комана.

Франція розпочала другий тайм із центра поля.

! Збірна Франція пережила в першому таймі складний психологічний момент. Швидкий пропущений м’яч, хаос у грі, легка паніка біля власних воріт. Якщо в перерві Дідьє Дешам не знайде потрібних слів, то параліч у грі господарів лише посилюватиметься. Натомість, Ірландія у своїй стихії. Забивши несподіваний швидкий м’яч з пенальті, команда Мартіна О’Ніла відчула натхнення і на емоціях здатна забити ще.

ПЕРЕРВА.

45+4 - Лунає свисток про закінчення першого тайму.

45+1 - Удари з близької відстані Пайє і Грізманна блокував ірландський захист.

45 - Арбітр компенсував 4 хвилини.

44 - Французький захисник Рамі отримав попередження за грубу гру.

41 - Гольовий момент створили ірландці. Мерфі головою з близької відстані відправив м'яч поруч з правою стійкою.

41 - Хендрік отримав жовту картку за неспортивну поведінку.

! У господарів немає на полі лідера, який здатен повести за собою команду у скрутний час. Зараз це дуже чітко видно. Ніхто не хоче брати на себе відповідальність. Ні Погба, ні Грізманн, ні Пайє.

39 - Навіс Бреді з кутового спокійно взяв Льоріс.

38 - Кутовий для збірної Ірландії.

! Таке враження, що господарі турніру зараз в ступорі. Гра заспокоїлась і французи не можуть зрозуміти, як саме їм вести наступ. Вболівальники на трибунах вже починають освистувати збірну ії.

35 - Хендрік вже довго лежить на газоні, арбітр викликав ірландських лікарів.

27 - Ще одне попередження у матчі - у пасиві Н'Голо Канте. Він пропустить наступний матч збірної ії на Євро-2016, якщо, звичайно, "триколірні" сьогодні переможуть.

! Франція великими силами розхитує захист суперника. Але моментами команда господарів заграється і дає багато простору ірландцям для контратак. Не дивуйтесь, якщо наступний м’яч влетить у ворота Льоріса, а не Рендолфа. Перша статистика: володіння мячем - 49% на 51% на користь французів, за ударами 6:4, у ірландців 3 влучання у площину, у французів 5. Показовою є статистика з передач: у французів відсоток точності 82%, в той час як у суперників лише 64%.

25 - Перша жовта картка у цьому поєдинку дісталася Коулмену за удар по ногах ззаду Пайє.

24 - Погба пробив у праву "дев'ятку" - м'яч парирував Ренфолд.

23 - Погба заробив штрафний для французів у метрах 25-ти від воріт суперника.

21 - Ірландці могли збільшими перевагу, але удар Мерфі парирував Льоріс.

18 - Французи отримали право на штрафний у метрах 35-ти від воріт ірландців.Господарі виконали стандарт - Грізманн пробив по воротам головою.

16 - Льоріс майже на лінії штрафного майданчика вибив м'яч кулаками в аут.

! Бреді забив найшвидший м’яч в історії Євро. Попереднє досягнення належало хорвату Модричу, який на Євро-2008 забив Австрії на 4 хвилині.

13 - Жиру не поцілив у площину воріт після чергового кутового у виконанні Пайє.

10 - Пайє подав кутовий. Загроз для ірландців господарі не створили.

! Господарі турніру отримують у власні ворота вже другий пенальті. Арбітри на Євро-2016 – хлопці відважні. А от для Погба Євро-2016 наразі складається дуже невдало: провалений старт, критика ЗМІ і от тепер зароблений на рівному місці пенальті.

8 - Грізманн не влучав у ворота.

7 - Маккарті зіграв рукою поруч зі штрафним майданчиком. Пайє виконав стандарт.

4 - Пайє подав кутовий. Французи намагаються виправити ситуацію.

2 - Ірландія заробила пенальті! Погба порушив правила у свому штрафному майданчику, збивши Лонга. ГОООООООО!!! 11-метровий реалізував Бреді. М'яч рикошетом від стійки залетів у ворота!

Пролунав стартовий свисток! Ірландці розіграли м'яч із центра поля.

Пролунали державні гімни Ірландії та Франції.

***************

26 червня 2016 року. Ліон (Франція). Стадіон "Стад-де-Ліон". Початок матчу о 16.00. Температура повітря +23 С.

Ласкаво просимо до міста Ліон на поєдинок 1/8 фіналу XV чемпіонату Європи з футболу, в якому зустрічаються збірні Франції та Ірландії.

Стартові склади.

ФРАНЦІЯЮго Льоріс, Патріс Евра, Аділь Рамі, Н'Голо Канте, Антуан Грізманн, Дімітрі Пайє, Олівьє Жиру, Блез Матюйді, Поль Погба, Бакарі Санья, Лоран Косцельни.

Головний тренер - Дідьє Дешам.

ІРЛАНДІЯДаррен Рендолф, Шимус Коулмен, Річард Кіог, Джеймс Маккарті, Шейн Лонг, Джеймс Макклін, Шейн Даффі, Джефф Хендрік, Стівен Ворд, Роберт Бреді, Деріл Мерфі.

Головний тренер - Мартін О'Ніл.

АРБІТР - Нікола Ріццолі (Італія).

Французи фінішували першими в групі А. Ірландці у свою чергу обіграли Італію і вийшли у плей-офф з квартету Е як один з чотирьох кращих володарів третіх місць.

В останній раз Ірландія і Франція зустрічалися в стикових матчах за вихід на чемпіонат світу-2010.