Сьогодні визначаться перші чвертьфіналісти ЧЄ

1486
На чемпіонаті Європи з футболу у Франції починається стадія плей-офф.

Перші чвертьфіналісти визначаться 25 червня в Сент-Етьєні, Парижі та Лансі, повідомляє Укрінформ.

Програма 1/8 фіналу відкриється суботньою зустріччю володарів других місць в групах A і C - Швейцарії та Польщі, які зійдуться на арені "Жоффруа Гішар" о 16.00. Польща - одна з трьох команд, які на Євро-2016 ще не пропускали. У 10 останніх матчах з поляками швейцарці відсвяткували лише одну перемогу.

О 19.00 на "Парк-де-Пренс" за путівку до 1/4 фіналу змагатимуться дебютанти чемпіонатів Європи збірні Уельсу і Північної Ірландії. Для валлійців це буде вже друге британське дербі - на груповому етапі "дракони" поступилися англійцям (1:2), що, втім, не завадило Уельсу посісти перше місце в квартеті В.

Здолавши іспанців і вигравши турнір у групі D, хорвати о 22.00 на "Фелікс Боллар-Делеліс" зіграють з Португалією, яка тричі зіграла внічию і залишилася третьою в групі F. Між тим, піренейці до цього виграли у балканців всі три матчі із загальною різницею мячів 6:0. На груповому етапі Євро-1996 в Англії португальці розгромили хорватів з рахунком 3:0, правда, ті достроково вийшли в плей-офф.

У плей-офф мирного результату не буває. У випадку нічиєї після закінчення основного часу, команди зіграють ще два тайми по 15 хвилин. Якщо рахунок залишиться нічийним, доля матчу вирішиться в серії пенальті.