Бельгія упевнено перемогла у Бордо Ірландію

Футболісти національної збірної Бельгії з великим рахунком (3:0) обіграли у суботу команду Ірландії у другому турі (група Е) чемпіонату Європи у Франції.

Як повідомляє Укрінформ, усі м'ячі на "Стад-де-Бордо" були забиті у другому таймі. На 48-й та 70-й хвилинах відзначився Ромелу Лукаку, на 61-й - Аксель Вітсель (61).

З цієї групи з першого місця до 1/8 фіналу вже вийшла збірна Італії (6 очок). Напередодні апеннінці перемогли команду Швеції (1:0). У бельгійців 3 очки, у шведів та ірландців - по 1.

18 червня на Євро-2016 також будуть зіграні обидва матчі другого туру у квартеті F. О 19.00 на поле стадіону "Велодром" у Марселі вийдуть збірні  Ісландії та Угорщини, а о 22.00 на арені "Парк-де-Пренс" у Парижі команда Португалії зустрінеться з австрійцями.

Нагадаємо, у першому турі ісландці зіграли внічию з португальцями (1:1), а Угорщина перемогла Австрію (2:0).