Англія вирвала перемогу у валлійців на Євро-2016

Збірна Англії з рахунком 2:1 обіграла команду Вельсу (група В) у 2-у турі чемпіонату Європи, що триває на футбольних полях Франції.

Перший м`яч на арені "Боллар-Делеліс" у Лансі на 42-й хвилині дальнім ударом зі штрафного забив лідер валлійців  Гарет Бейл (42 хвилина), але англійці зусиллями Джеймі Варді (56) та Деніела Старріджа (90+2) вирвали перемогу, повідомляє Укрінформ.

Становище у квартеті С після 2-го туру: Англія - 4 очки, Словаччина та Вельс - по 3, Росія - 1.

У четвер, 16 червня, на чемпіонаті Європи відбудуться обидва матчі 2-го туру в "українській" групі С. О 19.00 стартовий свисток арбітра ФІФА з Чехії Павела Краловця на арені "Стад-де-Ліон" розпочне поєдинок Україна - Північна Ірландія. а о 22.00 на "Стад де Франс" у Сен-Дені зійдуться збірні Німеччини та Польщі.

Нагадаємо, у першому турі українська збірна поступилася німцям (0:2), а Північна Ірландія - полякам (0:1).