Іспанія - Чехія. Текстова трансляція

Оновлено
Онлайн-трансляція матчу групи D футбольного Євро-2016 між збірними Іспанії та Чехії.

Іспанія - Чехія

1:0

! Статистика матчу.

! Іспанія важко розпочала Євро-2016. Лише увімкнувши 100% класу, чинні чемпіони континенту дотиснули блискуче організовану в захисті збірну Чехії. Гол Піке та майстерні передачі Інієсти вкотре допомогли Іспанії. Надалі чемпіони повинні додавати у русі та командній взаємодії, бо їх гарні фінти поки що малоефективні.

ПОЄДИНОК ЗАВЕРШЕНО.

90+3' - Звучить фінальний свисток.

90+2' - Даріда міг зрівняти рахунок, але з близької відстані поцілив в воротаря.

90' - Польський арбітр компенсував 3 хвилини.

88' - Павелка замінив Росіцкі.

87' - ГООООООЛ!!! М'яч забив Піке, якому асистував Інієста. Чемпіони Європи добилися свого. Андрес Інієста з лівого кута штрафного навісив на Жерара Піке, який з лінії воротарського переправляє м'яч у ближній кут.

86' - Шурал вийшов замість Гебре Селассіє.

85' - Алькантара подав кутовий.

! Дуже неефективно сьогодні зіграв Фабрегас.

82' - Педро Родрігес замінив Ноліто.

80' - Іспанці, мабуть, хочуть завести м'яч у порожні ворота і в черговий раз втрачають добру нагоду відкрити рахунок. У їхніх діях уже з'являється якась приреченість.

79' - Ноліто виконав кутовий. Аріц Адуріс пробив повз ворота.

75' - Перша заміна у чехів: Давід Лафата вийшов - Нецид залишив поле.

73' - Сільва пробив повз ворота з вигідної позиції.

72' - Нарешті завелися трибуни  "Стадьом-де-Тулуз.

! Облога воріт Чеха почалась. Але поки що безрезультатно...

70' - Тьяго Алькантара вийшов на поле замість Фабрегаса.

66' - Фабрегас врятував свою команду - виніс м'яч з лінії воріт після удару Гебре Селассіє!

! До речі, останнім часом іспанці важко починають великі турніри. На трьох поспіль (ЧС-2010, Євро-2012, ЧС-2014) вони не зуміли перемогти на старті.

65' - Чехи здобули право на кутовий.

62' - Аріц Адуріс замінив Морату.

61' - Перший "гічичник" у зустрічі: жовту картку отримав Лімберські.

60' - Затяжна позиційна атака іспанців завершилася ударом Інієсти із середньої відстані. - Чех на місці.

57' - Перший гольовий момент у Чехів. Губнік пробивав головою, але несильний удар парирував де Хеа.

54 - Сільва подав кутовий.

52' - Мората не влучив у ворота.

! Бліцкріг іспанців на початку другого тайму не вийшов. Але гол назріває.

51' - На небезпечний простріл Альби у воротарську ніхто з іспанців не відгукнувся.

50' - Росіцкі порушив правила у центрі.

48' - Три гольових моменти поспіль у чеських воріт. Візразу чотири кутових подали іспанці.

46' - Чехія розпочала другий тайм із центра поля.

! Наразі найкорисніший у складі іспанців - ветеран Андерс Інієста.

! Збірна Чехії майже ідеально відіграла в захисті. На кожного іспанця з м'ячем виходило мінімум двоє чехів. Як наслідок, у чемпіонів Європи було мінімум нагод відзначитись. Цікаво подивитись, як тренер Іспанії Дель Боске посилить атаку своєї команди після перерви.

ПЕРЕРВА.

45' - Чехи вперше пробили по воротах Іспанії за увесь тайм. Це вдалося Нециду.

44' - Рамос наважився на удар метрів з 35-ти - для Чеха це легка здобич.

! Величезна перевага Іспанії за статистикою.

40' - Альба пробивав з близької відстані - чехи удар заблокували, блискуче зіграв Чех!

39' - Тепер Іньєста не влучив у ворота.

36' - Дальній удар Ноліто виявився неточним.

35' - Бускетс пробив повз ворота. Статистика пасів - 232х74! На користь іспанців, звичайно.

! Іспанія відверто хоче забити, економлячи сили. Не виключно, що справжніх чемпіонів ми побачимо після перерви.

31' - Дуже активний Мората з Альбою розіграли динамічну атаку, але голкіпер у шлемі відвів небезпеку від чеських воріт.

29' - Мората не поцілив у ворота Чеха. Фабрегас подав кутовий.

27' - Це підтверджує і статистика - володіння м'ячем 66х34.

25' - Важко пригадати, коли чехи переходили на іспанську половину поля. М'яч у команди Павела Врби не затримується.

! Чехи уникнули швидкого голу і класно грають у захисті. Іспанцям буде сьогодні важко, якщо вони не додадуть у швидкості та фантазії.

22' - Черговий кутовий у виконанні Сільви рахунок не змінив.

18' - Сільва подав перший "іспанський" кутовий у матчі.

! Кумедний епізод стався трохи раніше. Нападник іспанців Мората збив бокового арбітра.

16' - Небезпечний удар Морати з близької відстані намертво взяв Чех. Іспанці могли відкрити рахунок.

! У лідера іспанців Давида Сільви сьогодні особливий матч.

15' - Капітан іспанців Рамос пробив головою - вище воріт.

12' - Підопічні Вісенте дель Боске подовгу розігрують м'яч на підступах до штрафного майданчика суперників. Чехи шукають можливості для швидких контратак.

9' - Другий офсайд у іспанців зафіксував польський рефері.

7' - Гра йде на зустрічних курсах, але до ударів по воротах справа поки не доходить.

5' - Іспанці відбилися після стандарту у виконанні Даріди.

3' - Чехи виконали два кутових поспіль - безрезультатно.

1' - Чемпіони двох останніх чемпіонатів Європи іспанці, як і очікувалось, відразу заволоділи м'ячем.

Матч розпочався.

Пролунали гімни Чехії та Іспанії.

*****

13 червня 2016 року. Тулуза (Франція). Арена "Стадьом-де-Тулуз". 16.00. Температура повітря +19 С. Хмарно.

Ласкаво просимо до Тулузи на матч №8 фінального турніру XV чемпіонату Європи з футболу, в якому іспанці зустрічаються з чехами.

Стартові склади.

ІСПАНІЯ - Давід де Хеа, Жерар Піке, Серхіо Бускетс, Андрес Інієста, Альваро Мората, Цеск Фабрегас, Серхіо Рамос, Хуанфран, Жорді Альба, Давід Сільва, Ноліто.

Головний тренер - Вісенте дель Боске.

ЧЕХІЯ - Петер Чех, Павел Кадержабек, Теодор Гебре Селассіє, Роман Губнік, Томаш Сівок, Томаш Нецід, Давід Лімберскі, Томаш Росіцкі, Ярослав Плашил, Ладіслав Крейчі Крейчі, Владимир Даріда.

Головний тренер - Павел Врба.

АРБІТР - Шимон Марчиняк (Польща).

********************

"Стад-де-Тулуз" побачить гру чинних володарів титулу з чемпіоном 1976 року.

Іспанія, переможна серія якої в турнірних поєдинках налічує вісім ігор, виграла три останні матчі зі збірною Чехії.

Загалом у 9 очних зустрічах Іспанія здобула 5 перемог при 1 нічиїй та 3 поразках. Різниця м'ячів 11:8.