Українка Вероніка Марченко - найвлучніша у Європі

Українська лучниця Вероніка Марченко стала чемпіонкою Європи.

Як повідомляє xsport.ua, у фіналі континентальної першості в англійському Ноттінгемі наша співвітчизниця розгромила росіянку Туяну Ашидоржієву з рахунком 7:1 (по сетах: 28:24, 27:27, 27:26, 26:25).

Ще одна представниця України Анастасія Павлова зупинилася за крок від п'єдесталу - у напруженому поєдинку за "бронзу" вона поступилася німкені Лізі Унрух - 4:6.

Але натомість Павлова принесла ще одну медаль у скарбничку збірної у змішаній команді з Віктором Рубаном. Українці без проблем дійшли до фіналу, але програли в ньому команді Франції. У боротьбі за третє місце Рубан і Павлова були сильнішими за представників Туреччини, здолавши їх з рахунком 5:3 (37:32, 33:34, 39:38, 37:37).

Як повідомлялося, збірна України у складі Анастасії Павлової, Вероніки Марченко і Лідії Січенікової перемогла у фіналі чемпіонату Європи зі стрільби з класичного лука серед жіночих збірних.