"Севілья" залишилася на троні Ліги Європи УЄФА

Іспанська "Севілья", обігравши англійський "Ліверпуль", здобула третю поспіль і п'яту в історії клубу перемогу в Лізі Європи УЄФА, а також отримала путівку в груповий турнір Ліги чемпіонів наступного сезону.

У фіналі другого за престижністю клубного турніру континенту, який відбувся в середу на стадіоні "Санкт-Якоб Парк" в Базелі (Швейцарія), "Севілья" взяла гору над "Ліверпулем" з рахунком 3:1, повідомляє Укрінформ.

До перерви зуміли забити мерсисайдці - на 35-й хвилині Деніел Старрідж ударом лівою вивів "Ліверпуль" вперед. Однак на першій же хвилині другого тайму паритет відновив Кевін Гамейро, після чого дубль оформив капітан андалузців Коке (64, 70).

У матчі за Суперкубок УЄФА "Севілья" 9 серпня на стадіоні "Леркендал" у Тронгеймі (Норвегія) зіграє з переможцем фіналу Ліги чемпіонів "Реалом" або "Атлетико", які зустрінуться 28 травня на "Сан-Сіро" в Мілані (Італія).