"Зоря" не змогла обіграти "Волинь" у Прем'єр-лізі

1223
Футболісти луганської "Зорі" втратили очки у 23-му турі чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

Команда Юрія Вернидуба, яка веде боротьбу за "бронзу" національної першості, на "Славутич-Арені" у Запоріжжі зіграла внічию у неділю з луцькою "Волинню" - 1:1, повідомляє Укрінформ.

Кращий бомбардир "Волині" Анатолій Діденко відкрив рахунок на 31-й хвилині, головою замкнувши передачу Олега Герасим'юка після розіграшу кутового. "Зоря" відновила паритет на 71-й хвилині зусиллями бразильця Пауліньйо, який проводив дебютний матч в Україні.

На 62-й хвилині після того, як за фол останньої надії арбітр зустрічі вилучив з поля Міху Горопевшека, грузинський хавбек луганців Джаба Ліпартія не реалізував пенальті. І відразу суддя з Дніпропетровська Віталій Романов показав червону картку наставнику лучан Віталію Кварцяному. Щоправда, клуби догравали матч у рівних складах - на 82-й хвилині другу жовту картку отримав півзахисник "Зорі" Михайло Сіваков.

23-й тур завершать поєдинки "Олександрія" - "Дніпро" (Дніпропетровськ) та "Динамо" (Київ) - "Ворскла" (Полтава), в якому може достроково вирішиться доля "золота" Прем'єр-ліги. Обидві гри розпочнуться о 19.30.

Результати суботніх матчів туру:

"Карпати" (Львів) - "Говерла" (Ужгород) - 3:0

голи: Денис Мірошниченко (36-та хвилина), Олексій Гуцуляк (48), Густаво Бланко (75);

"Сталь" (Дніпродзержинськ) - "Металіст" (Харків) - 0:0;

"Чорноморець" (Одеса) - "Шахтар" (Донецьк) - 1:1

голи: Владислав Калитвинцев (56) - Бернард (10).

Турнірне становище команд: "Динамо" - 61 очко, "Шахтар" - 57, "Дніпро" - 43, "Зоря" - 42, "Ворскла" - 36, "Олександрія" - 31, "Карпати" - 27,"Сталь" - 26, "Олімпік" - 21, "Металіст" - 18, "Волинь" - 16, "Чорноморець" - 16, "Говерла" - 7, "Металург" - 3.

Нагадаємо, "Волинь" позбавлена 18-ти турнірних очок згідно із рішенням Дисциплінарного комітету ФІФА, із "Говерли" 9 очок зняв Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ.

Запорізький "Металург" виключений зі змагань.