"Шахтар" розгромив "Олімпік" у Прем'єр-лізі

Донецький "Шахтар" здобув дев'яту перемогу з великим рахунком у нинішньому чемпіонаті України з футболу серед клубів Прем'єр ліги.

У матчі 22-го туру "гірники" на "Арені Львів" обіграли донецький "Олімпік" з рахунком 3:0, повідомляє Укрінформ.

Усі м'ячі "Шахтар" забив у другому таймі. Відразу після перерви відзначився Веллінгтон Нем (46-та хвилина). Подвоїв перевагу з пенальті Марлос (83), а остаточну крапку у поєдинку поставив Едуардо (90).

В іншому недільному протистоянні "Волинь" у Луцьку" розійшлася миром із львівськими "Карпатами" - 0:0.

Завершиться 22-й тур у Полтаві, де місцева "Ворскла" грає з одеським "Чорноморцем".

Результати решти матчів туру:

"Олександрія" - "Зоря" (Луганськ) - 2:0

голи: Артем Полярус (48-ма хвилина), Василь Грицюк (89);

"Говерла" (Ужгород) - "Динамо" (Київ) - 0:2

голи: Андрій Ярмоленко (48), Євген Хачеріді (78);

"Дніпро" (Дніпропетровськ) - "Металіст" (Харків) - 5:0

голи: Євген Шахов (32), Джон Руїс (65, 90+1), Валерій Лучкевич (71), Роман Зозуля (74, з пенальті).

Турнірне становище: "Динамо" - 61 очко, "Шахтар" - 56, "Дніпро" - 43, "Зоря" - 41, "Ворскла" - 33, "Олександрія" - 31, "Сталь" - 25, "Карпати" - 24, "Олімпік" - 21, "Металіст" - 17, "Говерла" - 16, "Волинь" - 15, "Чорноморець" - 15, "Металург" - 3.

Нагадаємо, "Волинь" позбавлена 18-ти турнірних очок згідно із рішенням Дисциплінарного комітету ФІФА.

Запорізький "Металург" виключений зі змагань.