"Динамо" та "Дніпро" виграли матчі 22-го туру чемпіонату України

Лідери чемпіонату України з футболу серед клубів Прем'єр ліги - київські динамівці у суботньому поєдинку 22-го туру обіграли в Ужгороді "Говерлу" - 2:0.

Як повідомляє Укрінформ, м'ячі забили Андрій Ярмоленко (48-ма хвилина) та Євген Хачеріді (78).

У паралельному матчі  "Дніпро" з рахунком 5:0 переміг харківський "Металіст" і вийшов на третє місце у турнірній таблиці. Голи: Євген Шахов (32), Джон Руїс (65, 90+1), Валерій Лучкевич (71) та Роман Зозуля (74, з пенальті).

"Олександрія", яка раніше зупинила київське "Динамо" у Кубку України, сьогодні перемогла одного з претендентів на "бронзу" у чемпіонаті - луганську "Зорю" (2:0).

М'ячі на стадіоні "Ніка" в Олександрії забили Артем Полярус (48-ма хвилина) та Василь Грицюк (89).

Завершиться 22-й тур трьома матчами у неділю, 17 квітня. О 14.00 "Волынь" у Луцьку гратиме з львівськими "Карпатами" (транслює телеканал "2+2"), о 17.00 донецький "Шахтар" у Львові - із земляками з "Олімпіка"("Футбол 1") і о 19.30 полтавська "Ворскла" прийматиме одеський "Чорноморець" ("Футбол 1").

Турнірне становище: "Динамо" - 61очко, "Шахтар" - 53, "Дніпро" - 43, "Зоря" - 41, "Ворскла" - 33, "Олександрія" - 31, "Карпати" - 23, "Сталь" - 22, "Олімпік" - 21, "Металіст" - 17, "Говерла" - 16, "Чорноморець" - 15, "Волинь" - 14, "Металург" - 3.

Нагадаємо, "Волинь" позбавлена 18-ти турнірних очок згідно із рішенням Дисциплінарного комітету ФІФА.

Запорізький "Металург" виключений зі змагань.