Ракицький визнаний найкращим гравцем тижня у Лізі Європи

Захисник "Шахтаря" Ярослав Ракицький визнаний найкращим гравцем перших чвертьфінальних матчів у Лізі Європи.

Як повідомляє ZN,ua, українець переміг в голосуванні на офіційному сайті УЄФА.

Ракицький набрав 51% від загального числа голосів і випередив інших трьох претендентів: форварда "Вільярреала" Седріка Бакамбю (30%), форварда "Ліверпуля" Дівока Орігі (15%) і нападника "Атлетика" Аріца Адуріса (4%).

Захисник "Шахтаря" також включений до символічної збірної тижня.

Символічна збірна тижня: Роман Вайденфеллер ("Боруссія"), Ярослав Ракицький ("Шахтар"), Деян Ловрен ("Ліверпуль"), Тімоті Колодзейчак ("Севілья"), Деніс Суарес ("Вільярреал"), Юліан Вайгль ("Боруссія"), Евер Банега ("Севілья"), Рафа Сілва ("Брага"), Кевін Гамейро ("Севілья"), Аріц Адуріс ("Атлетик"), Седрік Бакамбю ("Вільярреал")

Як повідомляв Укрінформ, у виїзному матчі проти "Браги", який завершився перемогою "Шахтаря" 2:1, Ракицький відзначився забитим голом на 45-й хвилині. Утім, захисник заробив жовту картку і пропустить наступну гру.