Онлайн-трансляція першого матчу 1/4 фіналу Ліги Європи УЄФА

"Брага" - "Шахтар"

1:2

Спасибі! Яскравих усім баталій на мирних аренах!

ПОЄДИНОК ЗАВЕРШЕНО. "Шахтар", вигравши на виїзді, зробив серйозну заявку на участь у півфіналі Ліги Європи УЄФА. Матч у відповідь пройде 14 квітня на "Арені Львів".

90+1' - "Брага" намагається встигнути ще забити.

90' - Арбітр додав до основного часу 3 хвилини.

89' - ГОЛ! Уїлсон Едуарду після пасу Байяно скоротив рахунок у матчі.

88' - Луческу замінив Коваленка на Бернарда.

87' - Філипе Аугусто замінив Ніколу Вукчевича.

86' - Володіння м'ячем - 58:42 на користь господарів.

84' - "Шахтар" розіграв кутовий, за якими рахунок 8:7 на користь гостей..

83' - Рафа Сілва збив Коваленка, за що отримав попередження.

82' - Друга заміна у донеччан - Едуардо вийшов замість Марлоса.

80' - "Шахтар" міг втретє забити, але після пострілу Дентіньйо м'яч пролетів у сантиметрах від лінії воріт.

79' - Мірча Луческу випустив на поле Дентиньйо, який замінив Тайсона.

75' - ГОООООООЛ! Факундо Феррейра збільшує рахунок! Гольову атаку почав Андрій П'ятов. Марлос з правого флангу прострив низом у воротарський на Факундо Феррейру, який в боротьбі з кіпером відправив м'яч в сітку.

75' - Перша заміна у матчі: Уїлсон Едуарду вийшов замість Стоїльковича.

73' - Це була хвилинка "Шахтаря" - після кількох спроб пробити "гірники" заробили кутовий, який пробив Срна.

70' - Ракицький отримав жовту картку і, на жаль, пропустить львівський матч у відповідь.

69' - Коваленко пробив повз ворота, не докрутив.

68' - Ісмаїлі в офсайді.

67' - Нарешті "гірники" перейшли у контрнаступ. Марлос пробив кутовий - безрезультатно.

66' - Господарі збільшують тиск на ворота "Шахтаря". Серія атак "Браги" затагнулася.

65' - Тренери не поспішають із замінами.

63' - Тайсон сьогодні більше грає на оборону.

62' - Марсело Гойяно подав черговий кутовий "Браги" - П'ятов м'яч відбив.

59' - Удари по воротам - 12:6 на користь господарів "Брага Мунісіпал".

58' - Педру Сантуш не поцілив по воротам після розіграшу кутового.

57' - Удар Степаненка блокував Віллі Болі.

56' - Стоїлькович порушив правила проти Ісмаїлі.

54' - Тайсон потрапив у положення "Поза грою".

51' - Господарі створили гольовий момент - Рафа Сілва пробив у поперечину з 11-ти метрів! "Брага" кинулася выдыгруватися.

50' - Тайсон зіграв рукою - штрафний для "Браги". Кутовий.

48' - Тайсон увірвався у штрафний, пробив - кутовий. Простріл Ісмаїлі - Малишев пробив з 9-ти метрів в руки воротареві.

46' - "Брага" розпочала другий тайм із центра поля.

Між іншим, "Брага" в цьому сезоні не програла жодного з п'яти єврокубкових матчів на своєму полі (чотири перемоги і одна нічия). "Шахтар" забив у четвертому матчі поспіль.

ПЕРЕРВА.

45' - Лунає свисток арбітра, який компенсував 1 хвилину.

45' - ГООООООООЛ!!!!!! "Шахтар" відкрив рахунок. М'яч забив захисник Ярослав Ракицький!

43' - Володіння м'ячем - 59:41 на користь "Браги".

42' - Луїс Карлос пробив з 22-х метрів - П'ятов врятував "гірників.

40' - Педру Сантуш подав кутовий - Рікарду Феррейра головою пробив вище воріт.

39' - Перший офсайд у поєдинку - "шахтарівський" Феррейра.

37' - Рікарду Феррейра збив Коваленка. Срна пробиває штрафний, але поцілив у "стінку".

33' - Тепер вже Тайсон пробивав, але поцілив у Віллі Болі.

32' - Удар Луїса Карлоса блокував Тайсон, який, таке враження, вперше доторкнувся до м'яча у цьому матчі.

29' - Команди грають без гольових моментів. "Шахтар" почав активніше пресингувати.

28' - Вукчевич сфолив проти Коваленка.

26' - Стоїльковичу не вдалося забити - голкіпер "гірників" знову на місці.

25' - Перша швидка атака "Браги" - Рафа Сілва майже з 11-метрової позначки пробив прямо в руки П'ятова.

21' - Чергова стіночка господарів пройшла, але Педру Сантуш пробив вище воріт донеччан.

18' - Степаненко збив Педру Сантуша у метрах 30 від своїх воріт. Постраждалий пробив, але удар блокував Марлос.

17' - Рікарду Феррейра порушив правила, Ракицький виконав стандарт.

14' - Лікарі на полі допомагали Срні, який отримав болючий удар м'ячем у голову.

13' - Португальці грають у "спартаківські стіночки". Захист гостей справляється.

10' - Будь-які дії Ісмаїлі глядачі "Брага Мунісіпал" освистують. Бразильський захисник грав за "Брагу" у сезоні-2011-2012, звідки переїхав у Донецьк.

8' - "Шахтар" відповів кутовим у виконанні Срни. Нічого небезпечного.

6' - Педру Сантуш подав кутовий.

4' - Господарі безперервно атакують. Малишев порушив правила, Луїс Карлос виконав штрафний.

2' - Рафа Сілва пробив по воротам - П'ятов кулаками відбив м'яч.

Матч розпочався!

*****

7 квітня 2016 року. Брага (Португалія). Стадіон "Брага Мунісіпал". 22.05. Температура повітря +13 С.

Ласкаво просимо до Браги на перший поєдинок 1/4 фіналу Ліги Європи УЄФА, в якому футболісти місцевої "Браги" приймають донецький "Шахтар".

"Брага" і "Шахтар" двічі зустрічалися в Лізі чемпіонів-2010/11. "Гірники" виграли обидві зустрічі (3:0, 2:0), а "Брага" в тому сезоні дійшла до фіналу Ліги Європи.

"Шахтар" грає у чвертьфіналі вперше з 2009 року, коли клуб здобув перемогу в останньому розіграші Кубка УЄФА.

"Брага" вийшла у чвертьфінал вперше з часів своєї найвдалішої єврокубкової кампанії - португальці, потрапивши в турнір з групового раунду Ліги чемпіонів, програли у фіналі Ліги Європи-2011 своїм співвітчизникам із "Порту (0:1).

У нинішньому розіграші проти гравців "Браги" найчастіше порушували правила суперники: 151 фол в десяти матчах, на 27 більше, ніж проти будь-якої іншої команди.

У складах восьми команд цієї стадії турніру немає більш досвідчених учасників єврокубків, ніж гравець Даріо Срна і головний тренер Мірча Луческу (132 і 210 матчів відповідно).

"Шахтар" потрапив у плей-офф Ліги Європи після групового турніру Ліги чемпіонів, посівши третє місце у квартеті А, де також виступали "Реал", "Парі Сен-Жермен" і "Мальме". В 1/16 фіналу Ліги Європи "гірники" залишили за бортом турніру німецький "Шальке-04" з Гельзенкірхена (0:0, 3:0), а в 1/8 фіналу - бельгійський "Андерлехт" (3:1, 1:0).

"Брага" у свою чергу посіла перше місце у квартеті F групового турніру Ліги Європи, де грала з "Марселем", "Слованом" і "Гронінгемом". На стадії 1/16 фіналу португальці перемогли швейцарський "Сьйон" (2:1, 2:2), а в 1/8 фіналу - турецький "Фенербахче" (0:1, 4:1).