"Зоря" - другий півфіналіст Кубка України

Футболісти луганської "Зорі" вийшли до півфіналу розіграшу Кубка України.

Як повідомляє Укрінформ, у середу, 6 квітня, на "Славутич-Арені" у Запоріжжі луганчани у матчі-відповіді 1/4 фіналу турніру перемогли луцьку "Волинь" - 5:0. Перша гра у Луцьку раніше завершилася внічию - 1:1.

М'ячі у "Зорі" забили Артем Гордієнко (21-а хвилина), Іван Петряк (50) Олександр Караваєв (77, 87) та Євген Опанасенко (90+1). Крім того, на 76-й хвилині їхній партнер Пауліньйо не реалізував пенальті.

На 40-й хвилині у "Волині" був вилучений з поля Миха Горопевшек, а на 85-й - Андрій Богданов.

Сьогодні також відбудуться інші чвертьфінальні матчі Кубка. Київське "Динамо" о 17.00 зіграє з "Олександрією" (перший матч - 1:1), а дніпропетровський "Дніпро" о 19.00 приймає дніпродзержинську "Сталь" (3:0). Обидві зустрічі покаже телеканал "2+2".

Нагадаємо, що першими досягли півфінальної стадії нинішнього розіграшу Кубка України футболісти донецького "Шахтаря". За сумою двох зустрічей вони пройшли полтавську "Ворсклу" - 4:0, 1:2.