У квітні Стелла Захарова проведе свій турнір вже учотирнадцяте

У квітні Стелла Захарова проведе свій турнір вже учотирнадцяте

1291
Ukrinform
14-17 квітня на помості київського Палацу спорту відбудеться одне з найяскравіших спортивних змагань в Україні - 14-й міжнародний турнір зі спортивної гімнастики, засновником і організатором якого є олімпійська чемпіонка Стелла Захарова.

Починаючи з нинішнього року, київський турнір називатиметься Ukraine Nation Cup. На сьогоднішній день свою участь виступити в ньому вже підтвердили команди з девяіті країн світу, розповіла Захарова на прес-конференції в Укрінформі, передає кореспондент агентства.

"Наш турнір традиційно пройде під егідою Міжнародного благодійного фонду" Спорт і діти ". Ukraine Nation Cup - це єдине національне змагання зі спортивної гімнастики, яке представляє Україну на міжнародному рівні. Поборотися за Кубок щорічно приїжджають понад сто провідних спортсменів світу. Нинішнього року свою участь вже підтвердили 9 команд. Причому, багато країн намагаються привезти якомога більше спортсменів. Скажімо, єгиптяни хотіли оформити заявку на 18 осіб, грузини - на 20. І це зрозуміло, адже Кубок є прекрасною перевіркою сил для молодих гімнастів перед офіційними міжнародними стартами", - зазначила Захарова.

Вона також підкреслила, що нинішнього року витратну частину Ukraine Nation Cup (4 млн грн) взяли на себе організатори. Профільне міністерство цього разу не дасть ані копійки.

"Нам допомагають спонсори і, крім того, вперше - департамент освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту КМДА. Київська міськдержадміністрація виділила нам найбільшу суму за багато років - 1млн 700 тисіч гривень", - повідомила Захарова.

Тренер українських гімнастів Олександр Горін під час прес-конференції підтвердив, що на київському турнірі виступлять всі українські збірники, окрім двох "перших номерів" - Олега Верняєва та Ігоря Радівілова. "Штатний склад нашої збірної - п'ятнадцять чоловік. Усі, крім Верняева і Радівілова, виступлять на Ukraine Nation Cup, - сказав Горін. - Це прекрасний шанс перевірити в діліі "найближче майбутнє" української гімнастики. А Верняєв з Радівіловим в цей час виступатимуть на відбірковому олімпійському турнірі у Бразилії. Ці змагання мали проходити у січні, але бразильці не встигли їх вчасно підготувати і перенесли саме на квітень".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-