Біатлон. Підгрушна і Джима - в топ-10 гонки переслідування на останньому етапі КС

Українки Олена Підгрушна і Юлія Джима увійшли в першу десятку за підсумками суботньої 10-кілометрової гонки переслідування на заключному, дев'ятому етапі Кубка світу з біатлону, який проходить в Ханти-Мансійську (Росія).

У Підгрушної був шанс поборотися за місце на п'єдесталі, проте допустила два промахи на третьому вогневому рубежі, посівши у підсумку 7-е місце. Джима, стартувавши після вчорашнього спринту з 26-ї позиції, зуміла завдяки влучній стрільбі фінішувати дев'ятою, повідомляє Укрінформ.

Перемогу у фінішному створі вирвала Кайса Макаряйнен з Фінляндії, яка на 1,5 секунди випередила француженку Марі Дорен Абер і на 5,7 секунди - італійку Доротею Вірер. Четверте місце посіла лідер загального заліку Кубка світу чешка Габріела Соукалова (відставання 6,5 секунди), п'ята позиція у німкені Францискі Пройсс (6,6).

Сьогодні також пройде чоловіча гонка переслідування на 12,5 км.

Біатлонний сезон 20 березня завершать жіноча і чоловіча гонки з масовим стартом.