Олена Підгрушна - сьома в спринті на останньому этапі КС з біатлону

Олімпійська чемпіонка українка Олена Підгрушна увійшла до першої десятки на спринтерській дистанції 7,5 км заключного, дев'ятого етапу Кубка світу з біатлону, який проходить у Ханти-Мансійську (Росія).

Підгрушна у четвер чисто відстрілялася на двох вогневих рубежах і фінішувала сьомою, повідомляє Укрінформ.

Виграла гонку Кайса Макаряйнен з Фінляндії. Друге місце посіла лідер загального заліку Кубка світу чешка Габріела Соукалова, яка відстала від переможниці на 3,1 секунди, випередивши при цьому норвежку Марте Олсбю на 1,7 секунди.

Подруги Підгрушної по команді заробили по два штрафних кола. У підсумку Юлія Джима посіла 26 місце, Ірина Варвинець - 49, Яна Бондар - 58. Валентина Семеренко не стартувала.

Чоловічий спринт на 10 км пройде в п'ятницю. Гонки переслідування заплановані на 19 березня. Біатлонний сезон 20 березня завершать жіноча і чоловіча гонки з масовим стартом.