Онлайн-трансляція матчу у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА

"Манчестер Сіті" (Англія) - "Динамо" (Київ)

0:0

Спасибі! Яскравих усім баталій на мирних аренах!

Київське "Динамо" за сумою двох матчів поступилося із загальним рахунком 1:3 і завершило єврокубковий сезон. "Манчестер Сіті" - у чвертьфіналі.

ПОЄДИНОК ЗАВЕРШЕНО. 0:0

90+4' - Кияни втратили чудову нагоду виграти.

90+2' - Кінцівка поєдинку проходить у взаємних атаках, команди намагаються забити переможний м'яч.

90' - Арбітр компенсував 4 хвилини.

89' - Стерлінг наступив на стопу Хачеріді, якому надають медичну допомогу. А час спливає...

87' - Динамівці втратили кілька слушних нагод відкрити рахунок... Удар Ярмоленка блокував Фернандо, а Буяльського - голкіпер.

84' - Гольовий момент створили кияни, але Ярмоленко заліз в офсайд.

83' - Кліші збив Гонсалеса. Арбітр Гаелю жовту не дав.

79' - Остання заміна у "Манчестер Сіті": Рахім Стерлінг вийшов замість Сільви.

77' - Яковенко виконав кутовий, після чого господарі помчали у швидку контратаку.

76' - Дещо підсіли динамівці. Господарі гостро атакують.

74' - На трибунах "Сіті оф Манчестер" скандують: "КИЇВ!"

73' - Шовковський врятував команду після удару з лінії штрафного майданчика Туре, якому ніхто не заважав. Найбільш небезпечний момент у грі.

71' - Володіння м'ячем 47:53. Кияни більше з м'ячем.

69' - Ярмоленко знову у грі.

68' - Ярмоленко отримав травму, а "Динамо" вже зробило всі заміни...

64' - Сергій Сидорчук вийшов замість Гармаша. Ребров відреагував на декілька останніх грубих помилок Гармаша.

63' - Гонсалес віддав м'яч Ярмоленку, який пробив лівою по воротам. Харт врятував "містян".

62' - Олександр Яковенко замінив Гусєва.

61' - Перший гольовий момент: Навас влучив у каркас воріт Шовковського.

59' - Агуеро не влучив у ворота. До речі, "Мантчестер Сіті" п'ять разів били Шовковському і жодного разу не поцілили у площину воріт.

58' - Туре пробивав у ближню "дев'ятку", але не поцілив.

57' - Гармаш на стегно співмав Агуеру, за що отримав жовту картку.

56' - Після навісу Наваса Шовковський забрав м'яч. У другому таймі господарі атакують більше.

52' - Гусєв - в офсайді у першій атаці киян після перервиі.

50' - Господарі розіграли стандарт після форлу Гармаша, але Мангаля потрапив у положення "Поза грою".

48' - Буяльский збив Фернандо. Демікеліс виконав штрафний.

47' -  Ярмоленко, напевно, перейшов у центр нападу.

46' - "Динамо" розпочало другий тайм із центра поля. Дерліс Гонсалес замінив Теодорчика.

ПЕРЕРВА. У "Динамо" залишилося 45 хвилин, аби перевернути все з голови на ноги.

45+2' - Команди дограють перший тайм.

45' - Арбітр компенсував 3 хвилини. Дуже багато для першого тайму - були дві вимушені заміни.

44' - Господарі шукають мождивість піти на перерву, відкривши рахунок.

41' - Удар Велозу блокував Фернандо.

39' - Господарі після паузи взялися атакувати. Простріл Кліши - Антунеш перший на м'ячі.

36' - Агуеро з-за меж штравного майданчика не поцілив у площину воріт Шовковського.

34' - Черговий гольовий момент гостей: Гусєв подав у штрафну, Гармаш переправив м'яч у воротарську, але Теодорчик не встиг - Харт вибив м'яч кулаком.

33' - Динамівці прессингують і відбирають м'яч, але Ярмоленко зробив невдалий пас на Гармаша, який міг вийти один на один з Хартом.

30' - Туре порушив правила проти Велозу. Драгович розіграв штрафний.

29' - Харт відбив удар Теодорчика - перший постріл киян у площину воріт.

28' - Демікеліс збив Буяльського на підступах до штрафної господарів. Стандарт виконав Гусєв. Без удару по воротам.

24' - Команди дисципліновано грають в обороні, намагаються не ризикувати.

23' - Друга вимушена заміна у "Манчестер Сіті": Мартін Демікеліс вийшов замість Отаменді.

21' - Антунешу - попередження за грубий підкат проти Наваса.

20' - Господарі активно комбінують навколо штрафного майданчика "біло-синіх", але в підсумку пас Сабалети головою не знайшов продовження.

18' - Отаменді отримав попередження. Перша жовта картка у зустрічі.

17' - Пауза у грі. На полі лежать Буяльський та Отаменді, які зіткнулися в одному з епізодів.

14' - Отаменді збив Теодорчика ударом бутсою у груди.

12' - "Манчестер Сіті" виконав перший кутовий, але розіграш стандарту небезпеки не носив.

7' - Динамівці тримають м'яч, темп гри не дуже високий.

6' - Замість Компані вийшов Ельякім Мангаля. Чи скористаються кияни втратою основного захисника "містян"?

5' - Компані у зіткненні з Гусєвим отримав ушкодження. Можлива заміна. Капітан господарів залишає поле і знімає пов'язку.

3' - Кияни вперше перейшли в атаку, яку відразу перервав неточний пас на Ярмоленка.

1' - Велозу порушив правила проти Сабалети. Туре виконав штрафний.

Матч розпочався! Господарі розіграли м'яч.

*****

15 березня 2016 року. Манчестер (Англія). Стадіон "Сіті оф Манчестер". 21.45. Температура повітря +8 С.

Ласкаво просимо до Манчестера на поєдинок у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому віце-чемпіон Англії "Манчестер Сіті" приймає футболістів київського "Динамо".

Першу гру, яка відбулася 24 лютого на столичному НСК "Олімпійський", динамівці програли з рахунком 1:3.

Кияни вже поступалися у цьому сезоні в Англії - лондонському "Челсі" на груповому етапі (1:2). Але в інших виїзних поєдинках - проти "Маккабі" (2:0) і "Порту" (2:0) - "біло-сині" святкували перемоги.

П'ять років тому "Динамо" і "Манчестер Сіті" зустрічалися на цій стадії Ліги Європи. Кияни тоді пройшли далі, вигравши вдома (2:0) і мінімально поступившись на виїзді (0:1).

"Динамо" грає в плей-офф Ліги чемпіонів вперше за останні 17 років. У сезоні 1998-1999 років "біло-сині" під керівництвом Валерія Лобановського дійшли до півфіналу найпрестижнішого клубного турніру континенту.

"Манчестер Сіті" ж постарається вперше в своїй історії вийти у чвертьфінал Ліги чемпіонів. Тим більше, що "містяни" ніколи не втрачали загальну перемогу після виграшу в гостьовому першому матчі. Останній з шести таких випадків припав на 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА-2011/12, коли манчестерці здолали "Порту" (2:1 - на виїзді, 4:0 - вдома).