Коноплянка переломив хід гри у матчі з

Коноплянка переломив хід гри у матчі з "Вільярреалом"

Півзахисник "Севільї" Євген Коноплянка отримав найвищу оцінку в складі своєї команди в поєдинку 29-го туру Прімери проти "Вільярреала".

Як повідомляє сайт Футбол-24, авторитетне спортивне видання WhoScored.com оцінило дії Коноплянки в 7.64 балів. Найкращим гравцем у поєдинку став француз Седрік Бакамбу з "Вільярреалу", який забив у цій грі два голи і отримав 7.98 балів.

Євген Коноплянка відзначився тим, що за рахунку 1:2 на користь суперника організував  захисникам "Вільярреала" автогол: на 52 хвилині поєдинку український хавбек прострілив із лівого флангу, після чого Віктор Руїс переправив м'яч у власні ворота (2:2). А ще за 13 хвилин Коноплянка вже сам відправив м'яч у сітку воріт Ареоли чудовим ударом метрів з 30-ти (3:2).

Під кінець гри Хосе Рейос закріпив перевагу "Севільї", і матч завершився із рахунком 4:2.

Севілья зміцнилася на 5-й "єврокубковій" сходинці турнірної таблиці. А з урахуванням, що "Вільярреал" і є тією командою, що стоїть нині на 4-му місці - наблизилась і до "лігочемпіонських" шансів. Щоправда, розрив наразі становить 5 очок.