Прем'єр-ліга.

Прем'єр-ліга. "Волинь" виграла в Луцьку, "Говерла" - в Ужгороді

Луцька "Волинь" мінімально перемогла дніпродзержинську "Сталь", а ужгородська "Говерла" також з рахунком 1:0 обіграла харківський "Металіст" у 18-му турі чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

Успіх господарям однойменних стадіонів "Авангард" у Луцьку та Ужгороді принесли у неділю голи відповідно Віктора Хомченка (54-та хвилина) та Ігоря Гончара (34), повідомляє Укрінформ.

О 19.30 в Дніпропетровську відбудеться центральний матч туру між "Дніпром" і донецьким "Шахтарем".

Результати інших поєдинків туру:

"Карпати" (Львів) - "Динамо" (Київ) - 1:2

голи: Амбросій Чачуа (28-ма хвилина) - Лукаш Теодорчик (55), Андрій Ярмоленко (64);

"Олександрія" - "Олімпік" (Донецьк) - 0:0;

"Зоря" (Луганськ) - "Чорноморець" (Одеса) - 4:0

голи: Олександр Караваєв (54), Андрій Тотовицький (68), Філіп Будковський (72), Желько Любенович (83).

Матч за участю запорізького "Металурга", який повинен був грати в Полтаві з "Ворсклою", скасований.

Турнірне становище: "Динамо" - 46 очок (після 18-ти ігор), "Шахтар" - 46 (17), "Зоря" - 38 (18), "Дніпро" - 28 (17), "Ворскла" - 25 (17), "Олександрія" - 24 (18), "Карпати" - 22 (18), "Сталь" - 17 (18), "Олімпік" - 16 (18), "Металіст" - 14 (18), "Говерла" - 13 (17), "Волинь" - 12 (18), "Чорноморець" - 11 (18), "Металург" - 3 (16).

Нагадаємо, команда "Волинь" позбавлена 18 турнірних очок відповідно до рішення Дисциплінарного комітету ФІФА.