"Динамо" у Львові здобуло вольову перемогу над "Карпатами"

Чемпіони України київські динамівці обіграли у п'ятницю на "Арені Львів" футболістів "Карпат" (2:1) у стартовому матчі 18-го тура першості країни серед клубів Прем'єр-ліги.

У першому таймі на 27-й хвилині відзначився льв'в'янин Амбросій Чачуа, а після перерви перемогу "Динамо" забезпечили Лукаш Теодорчик (55) та Андрій Ярмоленко (64), повідомляє Укрінформ.

У суботу, 12 березня, відбудуться два поєдинки. "Олександрія" на арені "Ніка" приймає донецький "Олімпік" (початок о 14.00, покаже телеканал "Футбол 2"), а "Зоря" на "Славутич-Арені" у Запоріжжі зустрінеться з одеським "Чорноморцем" (17.00, "Футбол 2").

Завершиться 18-й тур трьома матчами у неділю, 13 березня.

О 14.00 ужгородська "Говерла" прийматиме харківський "Металіст" ("Футбол 1"), а луцька "Волинь" - дніпродзержинську "Сталь" ("2+2"). О 19.30 у Дніпропетровську відбудеться центральний матч між "Дніпром" та донецьким "Шахтарем" ("2+2").

Турнірне становище ("Динамо" та "Карпати" провели по 18 ігор, "Говерла" - 16, інші клуби - по 17):  "Динамо" - 49 очок, "Шахтар" - 46, "Зоря" - 35, "Дніпро" - 28, "Ворскла" - 25, "Олександрія" - 23, "Карпати" - 22, "Сталь" - 17, "Олімпік" - 15, "Металіст" - 14, "Чорноморець" - 11, "Говерла" - 10, "Волинь" - 9, "Металург" - 3.