Київський півмарафон 17 квітня збере понад 10 тисяч бігунів

Київський півмарафон 17 квітня збере понад 10 тисяч бігунів

899
Ukrinform
Понад 10 тисяч учасників вийдуть нинішнього року на старт традиційного Київського міжнародного півмарафону Nova Posta Kyiv Half Marathon.

Старт змаганням буде дано 17 квітня на Контрактовій площі, розповів у четвер на прес-конференції в Укрінформі засновник півмарафону Дмитро Черніцький.

"Цьогорічний, шостий за ліком Київський міжнародний півмарафон, має стати наймасовішою вітчизняною біговою подією року - у заході візмуть участь понад 10 тисяч учасників. Звісно, їхнє зжоров'я та безпека - наш пріоритет. Ми змінили систему допуску учасників до головного забігу: усі охочі бігти 21 км 97,5 м тепер мають отримати спеціальну довідку від спортивного лікаря. На менші дистанції - 10, 5 та 2 км такі довідки не потрібні. У програму півмарафону також увійшли дитячі забіги на 100,  500 та 1000 м,  естафета 3х5 км + 1х1,975 км, а також вперше пройдуть заїзди ролерів", - зазначив Черніцький.

Нинішнього року оргапнізатори Nova Posta Kyiv Half Marathon активно працюють і над залученням іноземних учасників. Тепер дистанцію долатимуть 500-600 осіб - це вчетверо більше, ніж минулого року. Характерно, також що маршрут київських змагань отримав сертифікат  Міжнародної асоціації марафонів (AIMS).  

"Кожна європейська столиця має свій біговий захід, який є візитівкою міста. Київ - не виняток. У 2016-му управління туризму КМДА включило Київський півмарафон до програми офіційних подій столиці. Ці заходи є надзвичайно важливими для нашого міста стосовно залучення іноземних туристів", - підкреслив начальник управління туризму КМДА Антон Тараненко.   

У рамках Київського півмарафону відбудуться одразу два благодійні проекти: забіг на 2 км "#Нетерплячки" та благодійний марафон. На кошти від благодійного забігу буде придбано анатомічний реаніматор для перинатального центру Київського міського пологового будинку №7.

Благодійний марафон, який вже стартував 1 березня, - це змагання  благодійних фондів. Нинішнього року їх 10. Іхніми фандрайзерами стануть публічні особи - Надія Мейхер, гурт Kozak sistem, Ольга Морозова, Марічка Падалко та інші.

Загальний призовий фонд Nova Posta Kyiv Half Marathon цього року збільшено до 104 тисяч гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>