"Реал" і "Вольфсбург" - перші чвертьфіналісти Ліги чемпіонов УЄФА

Першими чвертьфіналістами Ліги чемпіонів УЄФА стали футболісти іспанського "Реала" і німецького "Вольфсбурга".

Мадридці залишили за бортом турніру італійську "Рому", а віце-чемпіони Бундесліги змусили зійти з дистанції бельгійський "Гент", повідомляє Укрінформ.

"Реал", який здолав "Рому" на виїзді (2:0), переміг римлян і на рідному "Сантьяго Бернабеу" - 2:0. У середині другого тайму відзначилися Кріштіану Роналду (64-та хвилина) і Хамес Родрігес (68).

"Вольфсбург" завдяки голу Андре Шуррле (74) взяв гору з рахунком 1:0, перегравши "Гент" за сумою двох матчів 4:2.

Ще дві путівки до 1/4 фіналу турніру 9 березня розіграють англійський "Челсі" і французький "Парі Сен-Жермен", які зійдуться на лондонському "Стемфорд Брідж", а також російський "Зеніт" і португальська "Бенфіка" у Санкт-Перербурзі.

Решта учасників чвертьфіналу визначиться на наступному тижні. 15 березня у повторних матчах 1/8 фіналу зіграють "Манчестер Сіті" (Англія) - "Динамо" (Київ, Україна) та "Атлетико" (Іспанія) - ПСВ "Ейндховен" (Голландія), 16 березня - "Барселона" (Іспанія) - "Арсенал" (Англія), "Баварія" (Німеччина) - "Ювентус" (Італія).

Жеребкування чвертьфінальної стадії пройде 18 березня у штаб-квартирі УЄФА в швейцарському Ньйоні.