"Шахтар" на "Арені Львів" виграв у "Ворскли"

1409
Футболісти донецького "Шахтаря" на "Арені Львів" з рахунком 3:1 обіграли полтавську "Ворсклу" у поєдинку 17-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Даріо Срна відкрив рахунок на 9-й хвилині прямим ударом зі стандарту. Незадовго до перерви завдяки стрімкій контратаці паритет відновив Артем Громов (39), проте у другому таймі голи Тайсона (49) і Едуарду (85) принесли успіх "Шахтарю", повідомляє Укрінформ.

Заключний матч туру відбудеться в неділю в Харкові, де місцевому "Металісту" протистоятиме луцька "Волинь" (19.30, телеканал "Футбол 1").

Результати інших матчів туру:

"Чорноморець" (Одеса) - "Карпати" (Львів) - 0:0;

"Сталь" (Дніпродзержинськ) - "Олександрія" - 2:2

голи: Антон Кравченко (15-я хвилина), Роман Дебелко (75) - Віталій Пономар (28), Андрій Запорожан (60, з пенальті);

"Динамо" (Київ) - "Дніпро" (Дніпропетровськ) - 2:0

голи: Андрій Ярмоленко (20), Олег Гусєв (39);

"Олімпік" (Донецьк) - "Зоря" (Луганськ) - 1:1

голи: Антон Поступаленко (71) - Філіп Будковський (58).

Матч за участю запорізького "Металурга", який мав приймати ужгородську "Говерлу", скасований.

Турнірне становище після 16-ти турів: "Шахтар" - 46 очок (після 17-ти ігор), "Динамо" - 46 (17), "Зоря" - 35 (17), "Дніпро" - 28 (17), "Ворскла" - 25 (17), "Олександрія" - 23 (17), "Карпати" - 22 (17), "Сталь" - 17 (17), "Волинь" - 15 (16), "Олімпік" - 15 (17), "Металіст" - 11 (16), "Чорноморець" - 11 (17), "Говерла" - 10 (16), "Металург" - 3 (16).

Нагадаємо, команда "Волинь" позбавлена ​​12 турнірних очок відповідно до рішення Дисциплінарного комітету ФІФА.