Паралельно з Чемпіонатом світу з шахів триває шаховий турнір семінаристів

Паралельно з Чемпіонатом світу з шахів триває шаховий турнір семінаристів

3061
Ukrinform
З нагоди Чемпіонату світу з шахів серед жінок у Львові проходить шаховий турнір серед майбутніх священнослужителів.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У нас є призовий фонд. Митрополит Львівської єпархії УПЦ КП Димитрій подарував для переможців дві шахові дошки і настільний годинник у вигляді шахової дошки із зображеними фігурами. Для переможця – монета Короля Данила. Я думаю, що стимул і ентузіазм для правдивої боротьби буде», - зазначив начальник управління внутрішньої політики міськради Євген Бойко.

За його словами, турнір серед семінаристів має офіційний характер. Усі правила дотримуються відповідно до протоколу. Поєдинки судить офіційний арбітр.

Серед учасників – семінаристи духовних закладів міста різних конфесій: Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ, Львівської православної богословської академії УПЦ КП, Львівської духовної семінарії УАПЦ, Вищої духовної семінарії Львівської Архидієцезії РКЦ, Львівської богословської семінарії ХВЄ. Пропуском на міні-турнір служить значок із оновленим логотипом міста «Львів відкритий для шахів».

Як повідомляв Укрінформ, у Львові проходить Чемпіонат світу з шахів серед жінок. За звання чемпіонки світу ведуть боротьбу українка Марія Музичук та китаянка Хоу Іфань. Такі змагання відбуваються в Україні вперше. Українка та китаянка зіграють десять партій у палаці Потоцьких.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-