Кубок України.

Кубок України. "Сталь" поступилася "Дніпру"

Дніпродзержинська "Сталь" поступилася дніпропетровському "Дніпру" у першому матчі 1/4 фіналу Кубка України з футболу.

Номінальні господарі стадіону "Метеор" у Дніпропетровську програли у вівторок команді Мирона Маркевича з рахунком 0:3, повідомляє Укрінформ.

Підопічні голландця Еріка ван дер Меєра, який дебютував в ролі головного тренера "Сталі", перший м'яч пропустили з пенальті, який на 32-й хвилині реалізував Матеус. Авторами голів у другому таймі стали Бруно Гама (70) і Матос (90+2).

Гра у відповідь відбудеться 2 квітня на "Дніпро-Арені" у Дніпропетровську.

Ще один матч 1/4 фіналу сьогодні проходить на НСК "Олімпійський" в Києві, де "Олександрія" приймаэ чинного володаря трофея київське "Динамо".

Перші чвертьфінальні поєдинки "Волинь" (Луцьк) - "Зоря" (Луганськ) і "Ворскла" (Полтава) - "Шахтар" (Донецьк) відбудуться 2 березня.