Футзал. Італія почала захист титулу на Євро-2016

У другий день фінального турніру X чемпіонату Європи з футзалу в Белграді (Сербія) захист чемпіонського титулу розпочала збірна Італії.

У стартовому матчі групи D італійці завдали поразки команді Азербайджану - 3:0, повідомляє Укрінформ.

Апеннінці відкрили рахунок за 29 секунд до перерви, подвоївши перевагу на першій хвилині другого тайму. Обидва м'ячі забив Алекс Мерло. Остаточну крапку в середині тайму поставив Даніель Джассон.

Турнір у групі С почався в середу з мінімальної перемоги росіян над дебютантами фінальної частини чемпіонату Європи футзалістами Казахстану - 2:1.

4 лютого свій перший поєдинок на Євро-2016 проведе збірна України. "Синьо-жовті" у групі А зустрінуться з угорцями, які днем ​​раніше програли іспанцям (2:5). З піренейцями українці зійдуться 6 лютого.